Basın Yayın Sektörü Çözümleri

Transpak, özellikle medya endüstrisi için tasarlanmış yükseltilmiş tam otomatik çemberleme makineleri sunmaktadır. Özellikle gazete, dergi, ticari baskı, posta siparişi ve doğrudan postaları bağlamak için uygundurlar.

Listeleme:
Quickview

Transpak N1-AD Çok Açılı Saptırıcı

(0)

Transpak N1-AD Multi-Angle DiverterN1-AD Açı Saptırıcı özellikle demet dağıtımı için tasarlanmıştır. Çoklu besleme ve taşıma yönü ile N1-AD dağıtım sisteminizin yürütülmesini kolaylaştırabilir.ÖzellikleriFotoğraf gözü kontrolüSiemens PLC kontrolü795 mm ile 915 mm arasında ayarlanabilir masa yüksekliğiÇoklu besleme ve taşıma yönleriÇapraz çemberle..

Quickview

Transpak TP-702NAD Tam Otomatik Çapraz Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NAD Tam Otomatik Çapraz Çember MakinesiAçı Ayrıcı ÖzellikliTP-702NAD , çapraz bağlama gereksinimi için açı değiştiricili tam otomatik bir çemberleme sistemidir - farklı tesis yerleşim gereksinimlerini karşılar.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Çeşitli paket boyutları için otomatik gerilim kontrolü (pate..

Quickview

Transpak TP-702NIL Tam Otomatik Inline Çapraz Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NIL Tam Otomatik Inline Çapraz Çember MakinesiTP-702NIL , sıralı çapraz bağlama için tam otomatik bir bağlama sistemidir. Demet dönmeden tasarım, çapraz çemberleme için demetin bütünlüğünü güvence altına alabilir.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Otomatik kendinden ayarlı kayış oluğu  (patent..

Quickview

Transpak TP-702NL Tam Otomatik Dikey Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NL Tam Otomatik Dikey Çember MakinesiTP-702NL tam otomatik bir boyuna çemberleme makinesidir. Demet, taşıma yönünde sarılır.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Otomatik kendinden ayarlı kayış oluğu (patentler kayıtlı) Çeşitli paket boyutları için otomatik gerilim kontrolü (patentl..

Quickview

Transpak TP-702NS Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NS Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702NS tam otomatik bir çemberleme makinesidir. Yüksek çemberleme hızı ile çoğu üretim hattına entegre edilebilir ve çeşitli uygulamalar için kullanılabilir.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Çeşitli paket boyutları için otomatik gerilim kontrolü  (patent..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)