Oluklu Mukavva Sektörü Çözümleri

Transpak, oluklu sanayi için özel olarak tasarlanmış yükseltilmiş tam otomatik çemberleme makineleri sunmaktadır. Çemberleme makinelerimizi çeşitli önde gelen dönüştürme makineleri markaları, Flexo Folder Gluer ve Casemaker ile bağladık. İstikrarlı performans, yüksek bağlama hızı, düşük bakım gereksinimi ve kanıtlanmış güvenilirlik, makinelerimizi sac tesislerindeki uygulamalar için mükemmel hale getirir.

Listeleme:
Quickview

Transpak C-BT Bundle

(0)

Transpak C-BT BundleC-BT Bundle Turner , aşağı çemberleme işlemi için ürünü döndürmek üzere tasarlanmıştır. Oluklu mukavva makinelerine entegre edilebilir.ÖzellikleriÇeşitli demet boyutları için uygundurMasa yüksekliği 700 mm'den 1000 mm'ye kadar ayarlanabilirTam fiş bağlantısı ile yukarı ve aşağı akış kilidiSağlam ve sağlam çerçeve Teknik ver..

Quickview

Transpak TP-702-59 Mercury Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702-59 Mercury Otomatik Çember MakinesiTP-702-59 Mercury birinci sınıf, yüksek hızlı otomatik çemberleme makinesidir. 5 mm, 6 mm ve 9 mm çember için uygundur.Özellikler- Çoklu çember atma fonksiyonu- LCD kontrol paneli- Elektronik germe kontrolü- Sensör kontrollü ısıtıcı- Çember sıkıştırmama özelliğiTeknik veriKapasiteDakikada 65 Ç..

Quickview

Transpak TP-702C Mercury Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702C Mercury Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702C oluklu strapper , Transpak Mercury çemberleme kafası ve DC fırçasız motor doğrudan tahrik teknolojisi ile üretilmiştir. Aynı zamanda son teknoloji Siemens PLC, elektronik kontroller, yakınlık sensörleri, vb. İle donatılmıştır. Yüksek bağlama hızı, düşük bakım gereksinimi ve kanıtlanm..

Quickview

Transpak TP-702CCQ Oluklu 3 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme Sistemi

(0)

Transpak TP-702CCQ Oluklu 3 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme SistemiTP-702CCQ , 3 tarafı kare istasyon CC-BSS ile birleştirilmiş TP-702C oluklu kayış ile üretilmiştir. Oluklu mukavva endüstrisi için en uygun maliyetli paket kareleme çözümü ile yüksek çemberleme verimliliği sunar.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağ..

Quickview

Transpak TP-702CQ Oluklu 4 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme Sistemi

(0)

Transpak TP-702CQ Oluklu 4 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme SistemiTP-702CQ , 4 taraflı kareleme istasyonu C1-BQ ile birleştirilmiş TP-702C oluklu şerit ile üretilmiştir. Geri döndürmez kilit, itici ve yan kare, hassas demet kontrolü sağlar ve demetleme işlemi sırasında demet bütünlüğünü sağlar. Kolay demet boyutu k..

Quickview

Transpak TP-702CQ3-S Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702CQ3-S Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702CQ3-S , entegre kare ve arka durdurma işlevlerine sahip , tamamen elektrikli, yüksek hızlı oluklu bir şerittir . Kalitesi kanıtlanmış Transpak TP-702C oluklu strapper üzerine kurulmuştur ve TP-702C'nin tüm yenilikçi özelliklerini taşır. Motor..

Quickview

Transpak TP-702CQ3-T Tandem Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702CQ3-T Tandem Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702CQ3-T , entegre 3 tarafı kare tasarımlı yüksek hızlı oluklu strapperin tümüyle elektrikli bir TANDEM sistemidir. Kalitesi kanıtlanmış Transpak TP-702C oluklu strapper üzerine kurulmuş olan TP-702C'nin tüm yenilikçi özelliklerini taşır. Motorlu karelem..

Quickview

Transpak TP-702CTRS Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702CTRS Tam Otomatik Çember MakinesiYüksek Hızlı YapıştırmalıYeni TP-702CTRS , kilitli kilit kutuları, dört köşe tepsisi ve diğer katlanmış tip kutular dahil olmak üzere özel kutuları, shingled -stream klasör tutkal çıkışından bağlamak için tasarlanmıştır. Saygın TP-702 Mercury'nin özelliklerini miras ..

Quickview

Transpak TP-CIL TransCorrLiner Sıralı Çemberleme ve Kareleme Sistemi

(0)

Transpak TP-CIL TransCorrLiner Sıralı Çemberleme ve Kareleme SistemiTP-CIL TransCorrLiner , oluk yönünde çemberleme için tam otomatik bir sistemdir. Yüksek hızlı satır içi kare ve çemberleme, flekso klasör yapıştırma hattınız ve kasanızla mükemmel uyum sağlar.ÖzellikleriKompakt ve sağlam bağlama başlığıAkıllı itici hızı optimize eder&n..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)