Tam Otomatik Çemberleme

Transpak'ın iki tam otomatik çemberleme makinesi serisi vardır - Mercury Transit & Tauris Transit . Farklı pazar taleplerini karşılayabilir ve işinizi büyütebilirler.

Listeleme:
Quickview

Transpak TP-601A Tauris Tam Transit Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-601A Tauris Tam Transit Otomatik Çember MakinesiTauris Transit TP-601A , silindirli masaya sahip tam otomatik bir çemberleme makinesidir. Piyasadaki genel amaçlı uygulamalar için basit ve en güvenilir bir çember makinesidir.ÖzellikleriGüvenilir ve sağlam bağlama başlığıOtomatik kayış beslemeElektronik gerilim kontrolüOtomatik kayış ç..

Quickview

Transpak TP-601B Tauris Tam Transit Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-601B Tauris Tam Transit Otomatik Çember MakinesiTauris Transit TP-601B kayış tahrikli masaya sahip tam otomatik bir çemberleme makinesidir. Piyasadaki genel amaçlı uygulamalar için basit ve en güvenilir bir çember makinesidir.Özellikleri Güvenilir ve sağlam bağlama başlığı Otomatik kayış besleme Elektronik ger..

Quickview

Transpak TP-601BP Tauris Tam Transit Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-601BP Tauris Tam Transit Otomatik Çember MakinesiTauris Transit TP-601BP kayış tahrikli masa ve sıkıştırma presine sahip tam otomatik bir çemberleme makinesidir. Piyasadaki genel amaçlı uygulamalar için basit ve en güvenilir bir çember makinesidir.ÖzellikleriGüvenilir ve sağlam bağlama başlığıPnömatik pres ileOtomatik kayış beslemeEl..

Quickview

Transpak TP-601YA Tauris Transit Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-601YA Tauris Transit Tam Otomatik Çember MakinesiTauris Transit TP-601YA , tam otomatik bir yan conta çemberleme makinesidir. Çoğu üretim hattına entegre edilebilir ve çeşitli uygulamalarla kullanılabilir. TP-601YA, büyük veya ağır ürünleri ve ev aletlerini bağlamak için idealdir. Yan montajlı çemberleme kafası ile kereste fabrikası..

Quickview

Transpak TP-702B Mercury Transit Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702B Mercury Transit Tam Otomatik Çember MakinesiMercury Transit TP-702B üretim ve paketleme hatları için tam otomatik bir çemberleme makinesidir. 5 mm, 6 mm, 9 mm veya 12 mm PP çember için uygundur. TP-702B bugün piyasadaki genel uygulamalar için en hızlı ve en güvenilir çemberleme makinesidir.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekani..

Quickview

Transpak TP-702BP Mercury Transit Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702BP Mercury Transit Tam Otomatik Çember MakinesiMercury Transit TP-702BP , üretim ve paketleme hatları için sıkıştırma presine sahip tam otomatik bir çemberleme makinesidir. 5 mm, 6 mm, 9 mm veya 12 mm PP çember için uygundur. TP-702BP bugün piyasadaki genel uygulamalar için en hızlı ve en güvenilir çemberleme makinesidir.Özellikl..

Quickview

Transpak TP-702BPS Mercury Transit Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702BPS Mercury Transit Tam Otomatik Çember MakinesiPaslanmaz Çelik Gövde SUS304Mercury Transit TP-702BPS , paslanmaz çelik çerçeveli (SUS 304) yüksek hızlı, tam otomatik bir çemberleme makinesidir. Sıkıştırılabilir ambalajları bağlamak için pnömatik pres ile donatılmıştır. TP-702BPS, et, deniz ürünleri, kümes hayvanları ve tarımsal ..

Quickview

Transpak TP-702BS Mercury Transit Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702BS Mercury Transit Tam Otomatik Çember MakinesiPaslanmaz Çelik Gövde SUS304Mercury Transit TP-702BS , paslanmaz çelik çerçeveli (SUS 304) yüksek hızlı tam otomatik çemberleme makinesidir. Et, deniz ürünleri, kümes hayvanları ve tarımsal işleme tesisleri gibi nemli çalışma ortamı için en hızlı ve en güvenilir çember makinesidir.Öz..

Quickview

Transpak TP-702C Mercury Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702C Mercury Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702C oluklu strapper , Transpak Mercury çemberleme kafası ve DC fırçasız motor doğrudan tahrik teknolojisi ile üretilmiştir. Aynı zamanda son teknoloji Siemens PLC, elektronik kontroller, yakınlık sensörleri, vb. İle donatılmıştır. Yüksek bağlama hızı, düşük bakım gereksinimi ve kanıtlanm..

Quickview

Transpak TP-702CCQ Oluklu 3 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme Sistemi

(0)

Transpak TP-702CCQ Oluklu 3 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme SistemiTP-702CCQ , 3 tarafı kare istasyon CC-BSS ile birleştirilmiş TP-702C oluklu kayış ile üretilmiştir. Oluklu mukavva endüstrisi için en uygun maliyetli paket kareleme çözümü ile yüksek çemberleme verimliliği sunar.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağ..

Quickview

Transpak TP-702CQ Oluklu 4 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme Sistemi

(0)

Transpak TP-702CQ Oluklu 4 Taraflı Paket Kareleme ve Çemberleme SistemiTP-702CQ , 4 taraflı kareleme istasyonu C1-BQ ile birleştirilmiş TP-702C oluklu şerit ile üretilmiştir. Geri döndürmez kilit, itici ve yan kare, hassas demet kontrolü sağlar ve demetleme işlemi sırasında demet bütünlüğünü sağlar. Kolay demet boyutu k..

Quickview

Transpak TP-702CQ3-S Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702CQ3-S Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702CQ3-S , entegre kare ve arka durdurma işlevlerine sahip , tamamen elektrikli, yüksek hızlı oluklu bir şerittir . Kalitesi kanıtlanmış Transpak TP-702C oluklu strapper üzerine kurulmuştur ve TP-702C'nin tüm yenilikçi özelliklerini taşır. Motor..

Quickview

Transpak TP-702CQ3-T Tandem Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702CQ3-T Tandem Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702CQ3-T , entegre 3 tarafı kare tasarımlı yüksek hızlı oluklu strapperin tümüyle elektrikli bir TANDEM sistemidir. Kalitesi kanıtlanmış Transpak TP-702C oluklu strapper üzerine kurulmuş olan TP-702C'nin tüm yenilikçi özelliklerini taşır. Motorlu karelem..

Quickview

Transpak TP-702CTRS Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702CTRS Tam Otomatik Çember MakinesiYüksek Hızlı YapıştırmalıYeni TP-702CTRS , kilitli kilit kutuları, dört köşe tepsisi ve diğer katlanmış tip kutular dahil olmak üzere özel kutuları, shingled -stream klasör tutkal çıkışından bağlamak için tasarlanmıştır. Saygın TP-702 Mercury'nin özelliklerini miras ..

Quickview

Transpak TP-702NAD Tam Otomatik Çapraz Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NAD Tam Otomatik Çapraz Çember MakinesiAçı Ayrıcı ÖzellikliTP-702NAD , çapraz bağlama gereksinimi için açı değiştiricili tam otomatik bir çemberleme sistemidir - farklı tesis yerleşim gereksinimlerini karşılar.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Çeşitli paket boyutları için otomatik gerilim kontrolü (pate..

Quickview

Transpak TP-702NIL Tam Otomatik Inline Çapraz Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NIL Tam Otomatik Inline Çapraz Çember MakinesiTP-702NIL , sıralı çapraz bağlama için tam otomatik bir bağlama sistemidir. Demet dönmeden tasarım, çapraz çemberleme için demetin bütünlüğünü güvence altına alabilir.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Otomatik kendinden ayarlı kayış oluğu  (patent..

Quickview

Transpak TP-702NL Tam Otomatik Dikey Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NL Tam Otomatik Dikey Çember MakinesiTP-702NL tam otomatik bir boyuna çemberleme makinesidir. Demet, taşıma yönünde sarılır.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Otomatik kendinden ayarlı kayış oluğu (patentler kayıtlı) Çeşitli paket boyutları için otomatik gerilim kontrolü (patentl..

Quickview

Transpak TP-702NS Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702NS Tam Otomatik Çember MakinesiTP-702NS tam otomatik bir çemberleme makinesidir. Yüksek çemberleme hızı ile çoğu üretim hattına entegre edilebilir ve çeşitli uygulamalar için kullanılabilir.Özellikleri Sağlam ve kompakt mekanik bağlama başlığı Çeşitli paket boyutları için otomatik gerilim kontrolü  (patent..

Quickview

Transpak TP-702YA Mercury Transit Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702YA Mercury Transit Tam Otomatik Çember MakinesiMercury Transit TP-702YA , yüksek hızlı, tam otomatik bir yandan bağlamalı çemberleme makinesidir. Ev aletleri, mobilya, fayans endüstrisi, lojistik, vb. gibi geniş bir uygulama alanına yerleştirilebilir. Mercury TP-702'nin tüm avantajlarını devralarak yüksek kapasiteli ve verimli ot..

Quickview

Transpak TP-702YAM Mercury Transit Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-702YAM Mercury Transit Tam Otomatik Çember MakinesiYıkamalı, Tam Otomatik, Yandan Bağlamalı, Paslanmaz Çelik (Sus 304)Mercury Transit TP-702YAM , yıkamalı tam otomatik yan conta çemberleme makinesidir. Paslanmaz çelik dolap (SUS 304) ve paslanmaya karşı dirençli veya korozyona dayanıklı bileşenler ile TP-702YAM, deniz ürünleri, et ve..

Quickview

Transpak TP-703VLM Pollux Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-703VLM Pollux Tam Otomatik Çember MakinesiTP-733VLM , çeşitli palet bağlama uygulamalarında tam otomatik çalışma için en iyi seçimdir. Geliştirilmiş TP-733VLM, palet yüküne kayışları tutarlı ve doğru bir şekilde uygulayarak verimliliği en üst düzeye çıkarır ve yüksek hızlı ve istikrarlı çalışmasıyla üretim maliyetini en aza indirir...

Quickview

Transpak TP-733H Castor III Tam Otomatik Çember Makinesi

(0)

Transpak TP-733H Castor III Tam Otomatik Çember MakinesiGeliştirilmiş TP-733H , tüm doğal boyutlu yüklerde tutarlı performansla doğru çemberleme çıkışı sağlar. Üretkenliği en üst düzeye çıkarır ve kullanıcılar için üretim maliyetini en aza indirir. Ana kontrol sistemine basit ve hızlı bağlantı için tasarlanan TP-733H, çeşitli hat sonu paketleme..

Quickview

Transpak TP-CIL TransCorrLiner Sıralı Çemberleme ve Kareleme Sistemi

(0)

Transpak TP-CIL TransCorrLiner Sıralı Çemberleme ve Kareleme SistemiTP-CIL TransCorrLiner , oluk yönünde çemberleme için tam otomatik bir sistemdir. Yüksek hızlı satır içi kare ve çemberleme, flekso klasör yapıştırma hattınız ve kasanızla mükemmel uyum sağlar.ÖzellikleriKompakt ve sağlam bağlama başlığıAkıllı itici hızı optimize eder&n..

Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)