Yurtiçi ve Yurtdışı Faaliyetlerimiz

Modern İşletmeler için güçlü küresel bağlantılar kurmak, ticaret hayatlarının temel direğidir. Bu bağlantılar, işletmelerin küçük bir şirket olarak başlayıp asla hayal edemeyeceği bir büyüklüğe ulaşmasını sağlarlar. Yada uzmanlaşmak, dünyanın en iyisi olmak gibi bir hedefiniz var. Ne iş yapıyor, hangi noktaya ulaşmak istiyor olursanız olun, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak, işinize önem veren güvenilir ortaklara ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle müşterilerinin marka çalışmalarında, uluslar arası pazara girişinde, geniş portföyü ile tedarik zinciri ve pazar payı oluşturmak için tecrübeli ekibiyle hizmet veren BAVVEY ‘den daha iyi bir ortak bulamazsınız.

Size özel, samimi bir hizmet için bize güvenebilirsiniz.

BAVVEY; dünyanın her yerinden kurumsal markalar ile işbirliği içerisinde olan ayrıca faaliyet alanına giren tüm sektör profesyonelleri için; direkt ve endirekt satın alma, üretim, deneyim, pazarlama ve iş geliştirme fonksiyonlarını multi disiplin koordine edebilen, dünyadaki tüm trendleri yakından takip eden, 10’dan fazla kategoride, 10.000’den fazla seçilmiş en iyi ürün/hizmeti, en hızlı haliyle, kişiye özel terzi işçiliğinde sunan bir “Kurumsal Çözüm Merkezi” dir.

500+ Müşteri

Binlerce Ürün Çeşidi!

Tam Zamanında!

Doğru Yöntemle Teslimat!

Küresel Ticaretin Kalbindeyiz!

Türkiye ve Dünya'da üretimden ihracata, ithalattan tedarik zinciri yönetimine dair birçok operasyonu başarıyla yürüten BAVVEY, faaliyet alanlarında global bir marka olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Başlıca Faaliyet Alanlarımız

Tüketim Malları Tedariki

Tüketim Malları Satışı

Endüstriyel Malların Satışı

export-services

İhracat (Export Services)

import-services

İthalat (Import Services)

Aracılık Hizmetleri

Private Label (Fason Üretim)

Promosyonel Üretim

Teslimat Hizmetleri