Personel Dolapları

Her iş yerinde personelin kişisel olarak kullanabileceği dolaplar yer alır. Bu dolaplar farklı boyutları ve ölçüleri üzerinden ele alınmak suretiyle, amaca uygun şekilde üretimden geçer. Gündelik yaşamda hangi sektör olursa olsun, kişisel eşyaların saklanması ve temiz tutulması noktasında önemli bir potansiyel teşkil etmektedir.


 O yüzden kaliteli malzeme yapısı ile özel kilit sistemi üzerinden kolay kullanım sağlayacak yapı altında üretimden geçmelidir. Böylece vakit kaybetmeden personel güvenli şekilde işe hazır hale gelebilir ya da işten çıkmak için eşyalarını kolayca alabilir.


 Personel dolabı kişisel malzemeler için üretilmiş özel tasarım koruyucu malzeme kaplı dolap çeşitleridir. Birçok amaç doğrultusunda personelin kullanması için ona atanmış olan dolaplar olarak öne çıkıyor.


 Örneğin personele zimmetli iş güvenlik malzemelerinin korunması ve saklanması açısından değerlendirilir. Aynı zamanda personele ait olan kişisel eşyaların saklanması noktasında uygundur. İsteğe uygun olarak anahtarlı kilit ya da asma kilit üzerinden tasarımı gerçekleşebilmektedir. Bu durum kullanılacak alanın boyutlarına ve sektör ile beraber kişisel isteklere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.