Biz Kimiz?

  Bavvey İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ölçek ayırt etmeksizin tüm işletmelerin, ürün / hizmet temin edebileceği, Türkiye’nin en büyük kurumsal şirketleriyle başarıyla yürütülen proje ve çalışmalarda imzası olan, alanında deneyimli kişilerden oluşan, en önemlisi de kurumsal yapısını güven ve doğruluk ilkeleri üzerine kurmuş, faaliyet gösterdiği alanlarda marka olma hedefiyle yoluna devam eden,  Kurumsal Tedarik Hizmetlerini yürüten partner bir kuruluştur.

 

Kaliteli ürünler, Dünya çapında teslimat, Rakipsiz hizmet

Bavvey, eşsiz ürün çeşitliliği ve rakipsiz teslimat hizmeti sunarak, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan karşılamanızı sağlar. Bavvey'in ihtiyaç duyduğunuz ürünleri istediğiniz zamanda ve yerde temin ederek işinizi destekleyeceğinden emin olabilirsiniz.

En büyük markalar - En geniş seçenekler

Ürün çeşitliliğimizi, yıllar içinde, dünyanın en çok bilinen markaları aracılığıyla oluşturduk. Yüksek beklentilerinizi karşılayacak kalitedeki güvenilir ürünleri, Bavvey'den kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yüzlerce marka binlerce ürünü aşkın çeşidimiz şu alanları kapsamaktadır;


Endüstriyel MalzemelerAmbalaj ÇözümleriHırdavat Ekipmanlarİş Güvenliği MalzemeleriTartım - Ölçüm - Test
Bahçecilik EkipmanlarıHavuz EkipmanlarıDepolama - Raflama Temizlik EkipmanlarıOfis - Yaşam ekipmanları
Medikal / Sağlık Malz.Spor - OutdoorPromosyonel ÇözümlerElektronik ÜrünlerSoğutucu Dolaplarve diğer  tüm ürün grupları için sitemizin “Ürün Gruplarını" inceleyebilirsiniz.

Hızlı ve kolay sipariş!

Bavvey’e sipariş vermek çok kolay. Fiyat teklifinizi faks veya e-posta aracılığıyla, dilerseniz çevrimiçi olarak internet sitemiz üzerinden, talep edebilir ve fiyat teklifimizi cevaplayarak siparişinize onay verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere, Bavvey'in siparişinizi en hızlı şekilde ileteceğinden emin olabilirsiniz.

Aradığınız ürünü bulmak artık çok kolay!

www.bavvey.com www.bavvey.net ve  www.hakoci.com   web sitelerimizi kullanarak, ürün tedarik gruplarımızı, ihtiyacınız olan bilgileri ve ürünleri bulmanız çok kolay. Bizimle iletişime geçin, istediğiniz katalogu size ücretsiz olarak gönderelim.

  

BAVVEY İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ