İş Güvenliği Malzemeleri

Listeleme:
Quickview

Dikişli Halat Lanyard (EKS-244)

(0)

Dikişli halattır, 12 mm polyester veya poliamidden yapılır ve tek ucu radansalıdır. Uzunlukları 1.2 mt, 1.5 mt ve 2.00 mt olarak üretilir. BedenStandart Paket Miktarı 10/1 AdetStandartEN 354 362..

Quickview

Alüminize Apron Önlük

(0)

ALUMİNİZE APRON ÖNLÜKALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Arkası Açık Pardesü

(0)

ALUMİNİZE PARDESÜALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığmız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Başlık

(0)

ALUMİNİZE BAŞLIKALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığmız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Ceket

(0)

ALUMİNİZE CEKETALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığmız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Dökümcü Kolluk

(0)

ALUMİNİZE KOLLUKALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığmız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Kolluk

(0)

ALUMİNİZE KOLLUKALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığmız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Örtü

(0)

ALUMİNİZE ÖRTÜALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Pardesü

(0)

ALUMİNİZE PARDESÜALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığmız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Takım

(0)

ALUMİNİZE TAKIMALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Alüminize Tozluk

(0)

ALUMİNİZE TOZLUKALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Anti-Vibrasyon Eldiveni (E-125415)

(0)

Kullanım AlanlarıTitreşim Emici Eldiven; Titreşimli el aletlerinin oluşturduğu sürekli ve yoğun vibrasyon darbeleri uygulama süresi uzadıkça kullanıcıya büyük rahatsızlık vermektedir. Uzun sure maruz kalındığında ise geri dönüşü olmayan ciddi hastalıklara sebep olmaktadır. Ellerde yorgunluk, şişlik ve uzun kullanımlarda beyaz parmak hastalığına seb..

Quickview

Antistatik Pu Eldiven (E-42)

(0)

Kullanım AlanlarıBu eldivenler özellikle otomotiv, beyaz eşya ve elektronik eşya imalatında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yarı iletken olan durumlarda, fotoğraf ve baskı işlemlerinde, hassas montaj işlerinde, telekomünikasyon ve havacılık endüstrilerinde kullanım için uygundur.ÖzelliklerBu eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak ..

Quickview

Aramid Isı Eldiveni (SL-03)

(0)

Kullanım AlanlarıKullanım alanları hazırlanmaktadır.Özellikler• %100  Aramid örme kolluk• Kesilme direnci ve yanmazlık özelliği mevcuttur.• Uzunluğu 35cm dir. Kullanılan Malzeme Aramid Uzunluk 35cm Bedenleri 10/XL Paketleme 75 / 1 Adet..

Quickview

Ayakkabı Burun Koruyucu (SP 7783)

(0)

Günlük kullanımdaki ayakkabılar çelik burunlu iş ayakkabısına dönüştürebilir. Fabrika, atölyelere ziyarete gelenlerde, geçici olarak çelik burun koruması ayakkabılarına takarak ayak koruması sağlanabilir ve ihtiyacınız olduğu zamanlarda uzun süre kullanabilirsiniz. Lastikli arka kısmı sayesinde kolayca ayağa takılmaktadır. Çok rahat bir şekild..

Quickview

Bambu Köpük Nitril İş Eldiveni (STL-1020)

(0)

Kullanım AlanlarıAğaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, kağıt ve kağıt ürünleri imalatı, demir, çelik ve metal ürünleri imalatı, genel amaçlı makinelerin imalatı, uçak, demiryolu, otomotiv gibi ulaşım yolu imalatları, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, cam ve cam ürünleri imalatı sırasında kavrama gere..

Quickview

Baret Çene Kayışı

(0)

ÖZELLİKLERRahat oturması için çene korumalı elastik çene kayışı mevcuttur. Piyasadaki çoğu baret üzerine kolay kurulum için hızlı klips tasarımına sahiptir. Uzunluk ayarını kolaylaştırmak için her iki tarafta ayarlanabilir tokası bulunur. Beden 54-60Ambalaj 30/1 Standart EN 812 ..

Quickview

Barete Takılır Vizör Aparatı (YS-53)

(0)

Barete Takılır Vizör Aparatı (YS-53);Barete takılabilir yüz vizör aparatıdır.Yaylı sistemi sayesinde bir çok baret ile kullanılabilir. 90 Derece Açılıp ayarlanabilir.EN 166 Standart.Koli İçi 25 Adet..

Quickview

Başa Takılır Yüz Siperi (YS-51)

(0)

Başa Takılır Yüz Siperi (YS-51);90 Drece Açılıp ayarlanabilir.Ayarlanabilir bas bantı ile hafif ve uzun süreli kullanım.Degistirilebilir alüminyum çerçeveli polikarbonat vizör ile kullanılır.EN 166 3 B Standart.Koli İçi 60 Adet..

Quickview

Cam Elyaf Yangın Battaniyesi

(0)

YANGIN - KAYNAK BATTANİYELERİ;Yangın ve Kaynak Battaniyesi Ürünlerimiz 600 - 1000 °C Dayanıklıdır,Standart Olarak 1x2 m Ölçüsünde Yapılmaktadır,Ayrıca İsteğinize Bağlı Özel Ölçülerde de Yapılabilmektedir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Çift Bacaklı Halat (EKS-217-3)

(0)

Dikişli 12 mm polyester veya polyamid halattan yapılan karabinalı çift bacaklı halattır. Görseldeki kanca ve karabinalar ile kullanılır. Uzunlukları 1.2 mt, 1.5 mt ve 2.00 mt tam boy olarak üretilir.BedenStandart Koli / Paket Miktarı 1 AdetStandartEN 362-354..

Quickview

Dalgalı Lateks Eldiven (E-45-KS)

(0)

Kullanım AlanlarıBir çok endüstride kuru ve ıslak ortam şartlarında çalışanlar için ideal bir eldivendir. Yüzeylerde kayma yapmaması nedeniyle camcı eldiveni olarakta bilinen bu eldivenler inşaat, cam, nakliye, metal endüstrileri gibi bir çok alanda çok amaçlı olarak kullanılabilirler.ÖzelliklerAstar Malzemesi: Polyester- pamukKaplama Malzemes..

Quickview

Darbeye Dayanıklı PVC Kimyasal İş Eldiveni (E-560 )

(0)

ÖzelliklerBu ürün, karşılanan standartlara uygun olarak yüksek dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan bir üründür. Aynı zamanda, sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayabilecek minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Darbelere karşı koruma amaçlı el üstü TPR malzeme ile takviye edilmiştir. Sıvıların içeri sızma..

Quickview

Deri Eldiven (DRIVER-X)

(0)

Kullanım AlanlarıBirçok endüstride basit mekanik işler için uygundur. Birçok montaj işleminde, paketleme işleminde, elleçleme ve kaldırma işlemlerinde yalnızca hafif riskli uygulamalarda kullanım için uygundur.ÖzelliklerAvuç içi ve el üstü cilt deriden ve astarsız olarak üretilmiştir. Özellikle kavrama gerektiren düşük riskli işlerde kullanım ..

Quickview

Deri Eldiven (E-001-OR)

(0)

Kullanım Alanları Deri Eldiven ; Ağaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında, kaba temizlik işlerinde kullanım için uygundur.ÖzelliklerDeri Eldiven; Avuç içi ve tüm parmakları ince yarma deriden imal edilmiştir. El üstü turuncu koton ku..

Quickview

Deri Eldiven (E-026-MV)

(0)

Kullanım Alanlarıİş Eldiveni; Ağaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında, kaba temizlik işlerinde kullanım için uygundur.Özelliklerİş Eldiveni; Avuç içinde ısı iletimini azaltan ter emici pamuk astar vardır. Yüksek delinme ve yırtılma diren..

Quickview

Deri Eldiven (E-110192C-SR)

(0)

Kullanım AlanlarıAğaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında, kaba temizlik işlerinde kullanım için uygundur.ÖzelliklerAvuç içi ve tüm parmakları 1. kalite yarma deriden imal edilmiştir. El üstü sarı koton kumaştandır. Avuç içi ısı iletimini..

Quickview

Deri Eldiven (E-1203)

(0)

Kullanım AlanlarıAğaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, genel amaçlı makinelerin imalatı, uçak, demiryolu, otomotiv gibi ulaşım yolu imalatları, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında kavrama gerektiren tüm işlerde kullanım için uygundur.ÖzelliklerYarma deri üzerine avuç içi..

Quickview

Deri Eldiven Takviyeli (E-021-SR)

(0)

Kullanım AlanlarıAğaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında, kaba temizlik işlerinde kullanım için uygundur.ÖzelliklerAvuç içi ve tüm parmakları yarma deriden imal edilmiştir. El üstü koton kumaştandır. Avuç içi ısı iletimini azaltan ter em..

Quickview

Deri Eldiven Takviyeli (E-041-YS)

(0)

Kullanım AlanlarıAğaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında, kaba temizlik işlerinde kullanım için uygundur.ÖzelliklerAvuç içi ve tüm parmakları yarma deriden imal edilmiştir. El üstü çizgili koton kumaştandır. Avuç içinde, baş ve işaret pa..

Quickview

Deri Eldiven Takviyeli (E-051-BY)

(0)

Kullanım AlanlarıAğaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında, kaba temizlik işlerinde kullanım için uygundur.ÖzelliklerAvuç içi ve tüm parmakları yarma deriden imal edilmiştir. El üstü koton kumaştandır. Avuç içinde, baş ve işaret parmakları..

Quickview

Deri Eldiven Takviyeli (E-051-YS)

(0)

Kullanım AlanlarıAğaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, madencilik ve taş ocakçılığında, kaba temizlik işlerinde kullanım için uygundur.ÖzelliklerAvuç içi ve tüm parmakları yarma deriden imal edilmiştir. Avuç içindeki takviye kısmı süet deridendir. El üstü koton kumaş..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 10 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 10 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.50.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 2 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 2 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.10.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 3 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 3 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.20.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 4 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 4 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.30.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 5 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 5 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.36.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

Ecza Dolabı (PL-T-201 / PL-T-202)

(0)

PL-T-201 - TURUNCU ECZA DOLABIPL-B-202 - BEYAZ ECZA DOLABIPL-MİX -203 - ECZA DOLABI ( 3 Turuncu + 3 Beyaz ) Ölçüler (cm)45 x 30 x 10(h) cm Koli İçi6 Adet..

Quickview

EKS 149 Çelik Karabina

(0)

Vidalı Kilitleme Sistemi / Çelik /Uzunluk: 107 mm / Ağız açıklığı: 18 mm Kopma mukaveme : 25 kn.  Paket Miktarı 50/1 AdetStandartEN 362..

Quickview

EKS 155 İp Halat Tutucu

(0)

Çinko kaplama / Halat Çapı: 12-16mm Koli / Paket Miktarı 100 / 1 AdetStandartEN 353-2..

Quickview

EKS 156 Çelik İp Halat Tutucu

(0)

Çinko kaplama / Halat Çapı: 8 mm  Koli / Paket Miktarı 50 / 1 AdetStandartEN 353-2..

Quickview

EKS-335 Tripot + EKS-335 Vinç Set

(0)

Kullanım AlanlarıTRİPOT, kişisel bir güvenlik cihazıdır, tek bir kullanıcıya atanmalıdır (bir kerede sadece bir kişi tarafından kullanılabilir) Ancak yüksekten kurtarma operasyonlarında üçüncü bir şahsın bulunması gerekir.Kullanıcının güvenliği, ekipmanın etkin olup olmadığına ve bu el kitabındaki talimatlara ne kadar uyulduğuna bağlıdır. Ürünün et..

Quickview

Eldiven Alüminize

(0)

ALUMİNİZE ELDİVENALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığmız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Eldiven Alüminize + Para-Aramid

(0)

ALUMİNİZE + PARA-ARAMID ELDİVENALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Eldiven Alüminize + Para-Aramid(Kevlar)

(0)

ALUMİNİZE + PARA-ARAMID(KEVLAR) ELDİVENALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

Eldiven Deri Alüminize

(0)

ALUMİNİZE & DERİ ELDİVENALUMİNİZE  Kumaş max. 600 °C dayanıklıdır,Isıyı yansıtma özelliği vardır,metal sıçramaları,sıcak curuf temizleme,pik ve çelik döküm,kaynak işlemlerinde güvenle kullanılabilir.Özel Üretimle yaptığımız bir ürün olduğundan, üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yaptırabilirsiniz...

Quickview

EPP Yüz Koruyucu Siperlik

(0)

EPP Yüz Koruyucu Siperlik:Sağlık çalışanları, reyon görevlileri ve birçok meslek grubu kullanımına uygundur.Kullanan kişinin eli ile yüzü arasında bariyer görevi görür. Ürünü kullanan kişi ile karşısındaki kişi arasındaki direkt nefes temasını engeller. Yüz bölgesinde geniş bir koruma alanı sağlar. Buğu yapmaz, gözlük ile kullanımı uygundur.Ürün Öz..

Quickview

Genel Emici Kit 80 Litre (KT-PARUM)

(0)

 Emiş Kapasitesi 80 Lt. Paketleme 1 AdetKullanım AlanlarıFabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur.Özellikler• 80 Lt Mobil Taşıma Kovası,• 50 Adet Emici Ped,• 4 Adet Emici Sosis,• 2 Adet Emici Yastık,• 1 Set KKD Ekipmanları ;-Koruyucu Eldiven, Toz Maskesi, Koruyucu Gözlük, Atık Torba..

Quickview

Genel Emici Kit 120 Litre (KT-MEDIUM)

(0)

 Emiş Kapasitesi 120 Lt. Paketleme 1 AdetKullanım AlanlarıFabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur. Özellikler• 120 Lt Mobil Taşıma Kovası,• 65 Adet Emici Ped,• 8 Adet Emici Sosis,• 4 Adet Emici Yastık,• 1 Set KKD Ekipmanları ;-Koruyucu Eldiven, Toz Maskesi, Koruyucu Gözlük, At..

Quickview

Genel Emici Kit 240 Litre (KT-MAGNA)

(0)

 Emiş Kapasitesi 240 Lt. Paketleme 1 AdetKullanım AlanlarıFabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur.Özellikler• 240 Lt Mobil Taşıma Kovası,• 200 Adet Emici Ped,• 10 Adet Emici Sosis,• 5 Adet Emici Yastık,• 1 Set KKD Ekipmanları ;-Koruyucu Eldiven, Toz Maskesi, Koruyucu Gözlük, Atık T..

Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 327 (7 Sayfa)