Göz Koruyucular

Listeleme:
Quickview

4Active Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente 4Active Anti Fog (Buğulanmaz)Geniş lensli ve ergonomik tasarımı ile extra koruma sağlar ve rahat bir kullanıma sahiptir.İleri-geri ve yukarı-aşağı hareket edebilen sapları sayesinde yüzünüze tam uyum sağlar.Yan kalkanları sayesinde mükemmel koruma sağlar.Policarbonate lens UV ışınların karşı tam koruma sağlar.Gözlük üstüne takılarak k..

Quickview

4Active Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente 4Active Geniş lensli ve ergonomik tasarımı ile extra koruma sağlar ve rahat bir kullanıma sahiptir.İleri-geri ve yukarı-aşağı hareket edebilen sapları sayesinde yüzünüze tam uyum sağlar.Yan kalkanları sayesinde mükemmel koruma sağlar.Policarbonate lens UV ışınların karşı tam koruma sağlar.Gözlük üstüne takılarak kullanılabilir.Zi..

Quickview

502 Çift Maksatlı Kaynak Gözlükleri

(0)

Viola Valente 502 Çift Maksatlı Kaynak GözlükleriGüvenli ve rahat bir kullanıma sahiptir.Menteşeli, cam aparatı ile kaynak işlerinde kolay bir kullanıma sahiptir.Koyu renkli opak gövdesi ve kaynak işlerine uygun lens renkleri ile kaynak ışımalarına karşı tam koruma sağlar.Elastik ve yumuşak gövdesi ve ayarlanabilir bandı ile yüze tam oturur ve..

Quickview

551 Export Goggles Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente 551 Export Goggles Anti Fog (Buğulanmaz)Rahat ve güvenli kullanıma sahip olup yarım yüz maskelerle kullanımı uygundur.Geniş lens sayesinde mükemmel koruma sağlar.Numaralı gözlük üzerine takılabilir.Güvenilir kullanım için ayarlanabilir kafa bandı mevcuttur.Buğu önleyici kaplama ve hava ventilleri rahat bir çalışma ortamı sağlar.Metal ..

Quickview

551 Export Goggles Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente 551 Export Goggles Koruyucu GözlükRahat ve güvenli kullanıma sahip olup yarım yüz maskelerle kullanımı uygundur.Geniş lens sayesinde mükemmel koruma sağlar.Numaralı gözlük üzerine takılabilir.Güvenilir kullanım için ayarlanabilir kafa bandı mevcuttur.Buğu önleyici kaplama ve hava ventilleri rahat bir çalışma ortamı sağlar.Metal işleri..

Quickview

Classic Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente Classic Anti Fog (Buğulanmaz)Ergonomik ve modern tasarımlı rahat bir gözlüktür.İleri-geri hareket edebilen oynar sapları sayesinde mükemmel koruma sağlar.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Tarım,montaj atölyeleri,otomotiv, laboratuvar, hafif mühendislik,torna ve ahşap işleri gibi bir çok alanın yanı sıra ren..

Quickview

Classic Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Classic Koruyucu GözlükErgonomik ve modern tasarımlı rahat bir gözlüktür.İleri-geri hareket edebilen oynar sapları sayesinde mükemmel koruma sağlar.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Tarım,montaj atölyeleri,otomotiv, laboratuvar, hafif mühendislik,torna ve ahşap işleri gibi bir çok alanın yanısıra renkli lens seç..

Quickview

Cross 601 Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente Cross 601 Koruyucu Asit ve Duman GözlüğüViola Valente Cross 601 Goggles Koruyucu Gözlük Antifog (Buğulanma yapmaz)Rahat ve güvenli kullanıma sahip olup maskelerle kullanımı uygundur.Geniş lens sayesinde mükemmel koruma sağlar.Numaralı gözlük üzerine takılabilir.Güvenilir kullanım için geniş ve tamamen ayarlanabilir kafa bandı mevcuttu..

Quickview

Cross 602 Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente Cross 602 Anti Fog (Buğulanmaz) Koruyucu GözlükSportif ve modern tasarımlı hafif ve rahat bir gözlüktür. her türlü yüz şekline uyum sağlayabilir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.saplarında bulunan silikon takviyeleri ile baş ve kulak bölgesine rahatsızlık vermez.Tarım, montaj atölyeleri, otomotiv ,laboratuvar, ..

Quickview

Cross 602 Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Cross 602 Koruyucu GözlükSportif ve modern tasarımlı hafif ve rahat bir gözlüktür.Her türlü yüz şekline uyum sağlayabilir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.saplarında bulunan silikon takviyeleri ile baş ve kulak bölgesine rahatsızlık vermez.Tarım, montaj atölyeleri, otomotiv ,laboratuvar, hafif mühendislik, torn..

Quickview

Cross 603 Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente Cross 603 Anti Fog (Buğulanmaz)Sportif ve modern tasarımlı hafif ve rahat bir gözlüktür.Her türlü yüz şekline uyum sağlayabilir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Tarım, montaj atölyeleri, otomotiv ,laboratuvar, hafif mühendislik, torna ve ahşap işleri gibi bir çok alanın yanı sıra renkli lens seçenekleri il..

Quickview

Cross 603 Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Cross 603 Koruyucu GözlükSportif ve modern tasarımlı hafif ve rahat bir gözlüktür.Her türlü yüz şekline uyum sağlayabilir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.saplarında bulunan silikon takviyeleri ile baş ve kulak bölgesine rahatsızlık vermez.Tarım, montaj atölyeleri, otomotiv ,laboratuvar, hafif mühendislik, torn..

Quickview

Cross 604 Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente Cross 604 Anti Fog (Buğulanmaz)Gözlük üstüne takılarak kullanılabilir.Geniş lensli ve ergonomik tasarımı ile ekstra koruma sağlar ve rahat bir kullanıma sahiptir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Ziyaretçiler, montaj atölyeleri,otomotiv,laboratuvar,ameliyathane,diş hekimliği, hafif mühendislik, torna ve ahş..

Quickview

Cross 604 Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Cross 604 Koruyucu GözlükGözlük üstüne takılarak kullanılabilir.Geniş lensli ve ergonomik tasarımı ile extra koruma sağlar ve rahat bir kullanıma sahiptir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Ziyaretçiler, montaj atölyeleri,otomotiv,laboratuvar,ameliyathane,diş hekimliği, hafif mühendislik, torna ve ahşap işleri gi..

Quickview

Cross 605 Koyu Lens Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Cross 605 Koyu Lens Koruyucu GözlükExtra koruma aparatları sayesinde güvenli ve rahat bir kullanıma sahiptir.Kolay değişebilen renkli lensleri ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilir.Lensleri taşlama işlerinde daha uzun ömürlüdür.Montaj atölyeleri, torna ve ahşap işleri gibi alanların yanı sıra renkli lens seçenekleri ile oksijen ..

Quickview

Cross 605 Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Cross 605 Şeffaf Lens Koruyucu GözlükExtra koruma aparatları sayesinde güvenli ve rahat bir kullanıma sahiptir.Kolay değişebilen renkli lensleri ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilir.Lensleri taşlama işlerinde daha uzun ömürlüdür.Montaj atölyeleri, torna ve ahşap işleri gibi alanların yanı sıra renkli lens seçenekleri ile oksije..

Quickview

Cross 606 Anti Fog (Buğulanmaz)

(0)

Viola Valente Cross 606 Anti Fog (Buğulanmaz)Sportif ve modern tasarımlı hafif ve rahat bir gözlüktür. Her türlü yüz şekline uyum sağlayabilir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Burun bölgesinde bulunan silikon takviyeleri ile burun bölgesine rahatsızlık vermez.Tarım,montaj atölyeleri,otomotiv,laboratuvar,hafif mühendisli..

Quickview

Cross 606 Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Cross 606 Koruyucu GözlükSportif ve modern tasarımlı hafif ve rahat bir gözlüktür. Her türlü yüz şekline uyum sağlayabilir.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Burun bölgesinde bulunan silikon takviyeleri ile burun bölgesine rahatsızlık vermez.Tarım,montaj atölyeleri,otomotiv,laboratuvar,hafif mühendislik,torn..

Quickview

G-004-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-004-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir k..

Quickview

G-004A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-004A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-024A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-024A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir k..

Quickview

G-025A-G Kaynak Gözlüğü

(0)

G-025A-G Kaynak GözlüğüKullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlük, gözleri çalışma sırasındaki mekanik tehlikelerden korumak için tasarlanmıştır. Nükleer ışın..

Quickview

G-026A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-026A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-028-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-028-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir k..

Quickview

G-028A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük (Buğulanmaz)

(0)

G-028A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-031A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-031A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir k..

Quickview

G-032A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-032A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir k..

Quickview

G-033A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-032A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir k..

Quickview

G-034A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-034A-C Şeffaf Lens Koruyucu GözlükKullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ..

Quickview

G-035A-C Şeffaf Lens Tam Koruma Koruyucu Gözlük

(0)

G-035A-C Şeffaf Lens Tam Koruma Koruyucu GözlükKullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebi..

Quickview

G-035A-S Füme Lens Tam Koruma Koruyucu Gözlük

(0)

G-035A-S Füme Lens Tam Koruma Koruyucu GözlükKullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebili..

Quickview

G-036A-G Kaynak Gözlüğü

(0)

G-036A-G Kaynak GözlüğüKullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güne..

Quickview

G-037A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-037A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlük, gözleri çalışma sırasındaki mekanik tehlikelerden korumak için tasarlanm..

Quickview

G-037A-S Füme Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-037A-S Füme Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlük, gözleri çalışma sırasındaki mekanik tehlikelerden korumak için tasarlanmış..

Quickview

G-038A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-038A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-039A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-039A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-051A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-051A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-052A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-052A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-053A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-053A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-058A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-058A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

G-058A-S Füme Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-058A-S Füme Lens Koruyucu GözlükKullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl öt..

Quickview

G-058A-Y Sarı Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-058A-Y Sarı Lens Koruyucu GözlükKullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl öt..

Quickview

G-059A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük

(0)

G-059A-C Şeffaf Lens Koruyucu Gözlük Kullanım Alanları;Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Özellikler;Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir ..

Quickview

LED Aydınlatma Aparatı

(0)

LED Aydınlatma AparatıAyarlanabilir ultra parlak led aparat ışık seviyesi düşük olan ortamlar için idealdir. Süper parlak led ampuller ellerinizi diğer görevler için serbest tutarken karanlık yerlerde görmenize yardımcı olur. Kapalı ortam, inşaat, kendin yap çalışmaları için mükemmeldir. Herhangi bir karanlık nokta bırakmadan ışığı tam olarak ihtiy..

Quickview

Sport Koruyucu Gözlük

(0)

Viola Valente Sport Koruyucu GözlükErgonomik ve modern tasarımlı rahat bir gözlüktür.İleri-geri hareket edebilen oynar sapları sayesinde her türlü yüz şekline uyum sağlayabilir.Yan kalkanları sayesinde mükemmel koruma sağlar.Policarbonate lens UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar.Tarım, montaj atölyeleri, otomotiv, laboratuvar, hafif mühendis..

Gösterilen: 1 ile 45 arası, toplam: 45 (1 Sayfa)