Yalıtkan (İzole) Paspaslar

Firmamız BAVVEY izole halı, izole paspas, yalıtkan paspas, dielektrik levha ve iş güvenliği ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. İzole halı iş güvenliği için %100 koruma sağlamaktadır. Dayanıklı, esnek ve kaydırmaz özelliklere sahiptir. İzole halı fiyatları genişlik ve uzunluk ölçülerine göre fiyatlandırılmaktadır.

İZOLE HALI;

   İzole halı, izole paspas, yalıtkan paspas ve dielektrik kauçuk levha olarak isimlendirilmektedir. İzole halı, izole paspas, yalıtkan paspas ve dielektrik levha alçak, orta ve yüksek gerilim olan çalışma alanlarında elektrik izolasyonunu sağlar. 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 10 mm ve istenilen ölçülerde izole halı seçenekleri mevcuttur. İş güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kauçuk karışıma sahip olduğundan %100 koruma sağlar. Çeşitli uzunluk ve kalınlıklarda olup 50.000 volta kadar koruyucu özelliğe sahiptir. Dayanıklı, esnek ve kaymazlık sağlayacak yapıdadır. İş yerlerinde iş kazalarını önlemek amacıyla çalışılan yerin özelliklerine göre belirli ölçülerde yapılarak çalışılan yeri güvenlikli hale getirmektedir. İş yerinizin tasarımına göre çeşitli renkleri vardır. İzole halı, izole paspas, yalıtkan paspas ve dielektrik levha iş güvenliği için koruyucu öneme sahip ve yasal olarak zorunludur. Elektriğin kullanıldığı alanlar, pano önleri, orta ve yüksek gerilim olan yerler ve elektrik enerjisi olan her yerde kullanılmaktadır.

Sizlere izole halı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi vermek için hazırız. İletişim bölümünden müşteri temsilcimizi telefonla arayarak sipariş verebilirsiniz. İzole Halı için bize ulaşın.

YALITKAN PASPAS;

   Yalıtkan paspas ürünlerimiz TSE belgeli ve laboratuvar test raporludur. Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlarla hızlı gönderim yapıyoruz.

Listeleme:
Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 10 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 10 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.50.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 2 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 2 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.10.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 3 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 3 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.20.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 4 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 4 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.30.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

Dielektrik Kauçuk Levha 5 mm

(0)

Dielektrik Kauçuk Levha 5 mmGenel özellikler;Dielektrik Kauçuk Levha elektriği iletmez.36.000 Volt gerilime dayanıklı.TSE onaylı dielektrik dayanım (TS 5119 EN 60243-1 ve TS EN 61111) raporları mevcutturAlev almaz özelliği vardır.Ürün yağ ve çözücülere karşı dirençlidir.Ürün kolay yıpranmaz, esnek ve dayanıklıdır.Her iki yüzeyinde kaymayı önleyici ..

Quickview

İzole Paspas 10 mm

(0)

İzole Paspas 10 mmGenel özellikler;50.000 Volt gerilime dayanıklıdır.Desenli ve Kaydırmazlık özelliğine sahiptir.TSE Belgelidir.EN 61111 Belgelidir.İstediğiniz ölçülerde özel olarak da üretilmektedir.Kauçuktan yapılan üründür. İş güvenliği için koruma sağlamaktadır. İş güvenliği önlemlerinde amaç her kazayı önlemektir. Ürünler iş güvenliği standart..

Quickview

İzole Paspas 2 mm

(0)

İzole Paspas 2 mmGenel özellikler;10.000 Volt gerilime dayanıklıdır.Desenli ve Kaydırmazlık özelliğine sahiptir.TSE Belgelidir.EN 61111 Belgelidir.İstediğiniz ölçülerde özel olarak da üretilmektedir.Kauçuktan yapılan üründür. İş güvenliği için koruma sağlamaktadır. İş güvenliği önlemlerinde amaç her kazayı önlemektir. Ürünler iş güvenliği standartl..

Quickview

İzole Paspas 3 mm

(0)

İzole Paspas 3 mmGenel özellikler;20.000 Volt gerilime dayanıklıdır.Desenli ve Kaydırmazlık özelliğine sahiptir.TSE Belgelidir.EN 61111 Belgelidir.İstediğiniz ölçülerde özel olarak da üretilmektedir.Kauçuktan yapılan üründür. İş güvenliği için koruma sağlamaktadır. İş güvenliği önlemlerinde amaç her kazayı önlemektir. Ürünler iş güvenliği standartl..

Quickview

İzole Paspas 4 mm

(0)

İzole Paspas 4 mmGenel özellikler;30.000 Volt gerilime dayanıklıdır.Desenli ve Kaydırmazlık özelliğine sahiptir.TSE Belgelidir.EN 61111 Belgelidir.İstediğiniz ölçülerde özel olarak da üretilmektedir.Kauçuktan yapılan üründür. İş güvenliği için koruma sağlamaktadır. İş güvenliği önlemlerinde amaç her kazayı önlemektir. Ürünler iş güvenliği standartl..

Quickview

İzole Paspas 5 mm

(0)

İzole Paspas 5 mmGenel özellikler;36.000 Volt gerilime dayanıklıdır.Desenli ve Kaydırmazlık özelliğine sahiptir.TSE Belgelidir.EN 61111 Belgelidir.İstediğiniz ölçülerde özel olarak da üretilmektedir.Kauçuktan yapılan üründür. İş güvenliği için koruma sağlamaktadır. İş güvenliği önlemlerinde amaç her kazayı önlemektir. Ürünler iş güvenliği standartl..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)