Otel Tipi Saç Kurutma Makineleri

Listeleme:
Quickview

Etap Asos Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP ASOS DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 Volt gerilimDc motor1350 watt güç2 kademe hız ayarıBas-bırak butonKablo uzunluğu 3 mUzun süre formunu koruyan spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıAskı üzerinde traş makinesi bağlantı prizi (110-220 volt)Yerine konulduğunda çalışmayı engelleyen güv..

Quickview

Etap Asos Fişli Saç Kurutma Makinesi

(0)

Etap Asos Fişli Saç Kurutma MakinesiHava Basıncı:185 mmH2OSes Seviyesi:64 DbBas Bırak Buton:EvetGüç:1350 WattAğırlık:261 Gr.Sıcaklık Ayarı:2Hız Ayarı:2Üfleme:55,0 m3/h..

Quickview

Etap Concept Compact Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP CONCEPT COMPACT DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak butonKablo uzunluğu 3mUzun süre formunu koruyabilen spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıErgonomik tasarım ile rahat tutuşDuvarda kompakt bir görüntü sağlayan askı..

Quickview

Etap Concept Compact Energy Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP CONCEPT COMPACT ENERGY DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak butonKablo uzunluğu 3mUzun süre formunu koruyabilen spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıErgonomik tasarım ile rahat tutuşDuvarda kompakt bir görüntü sağlayan askıAskı üzerinde traş makin..

Quickview

Etap Concept Fişli Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP CONCEPT FİŞLİ OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİHava Basıncı :185 mmH2OSes Seviyesi : 64 DbBas Bırak Buton :EvetGüç : 1350 WattAğırlık: 278 Gr.Sıcaklık Ayarı :1Hız Ayarı :1Üfleme :55,0 m3/h..

Quickview

Etap Concept Flat Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP CONCEPT FLAT DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak butonKablo uzunluğu 3mUzun süre formunu koruyabilen spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıErgonomik tasarım ile rahat tutuşDuvarda kompakt bir görüntü sağlayan askı..

Quickview

Etap Concept Flat Energy Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP CONCEPT FLAT ENERGY DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak butonKablo uzunluğu 3mUzun süre formunu koruyabilen spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıErgonomik tasarım ile rahat tutuşDuvarda kompakt bir görüntü sağlayan askıAskı üzerinde traş makinesi..

Quickview

Etap Concept Pure Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP CONCEPT PURE DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 volt geriliMDc motor1350 Watt güçBas-bırak butonKablo uzunluğu 3mUzun süre formunu koruyabilen spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıErgonomik tasarım ile rahat tutuşÇİFT YÖN FÖN ASKI ASMA OPSİYONU..

Quickview

Etap Otello Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP OTELLO DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 Volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak butonKablo uzunluğu 3 mUzun süre formunu koruyan spiral kabloTermostat korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıÇift yön fön askı asma opsiyonu..

Quickview

Etap Otello Fişli Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP OTELLO FİŞLİ OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİHava Basıncı:185 mmH2OSes Seviyesi:64 DbBas Bırak Buton:EvetGüç:1350 WattAğırlık:244 Gr.Sıcaklık Ayarı:2Hız Ayarı:2Üfleme:55,0 m3/h..

Quickview

Etap Otello Pro Energy Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

Etap Otello Pro Energy Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Standart özelliklere ek olarak 2 kademeli hız ve sıcaklık ayarı, askı üzerinde çalıştırılmasını engelleyen emniyet şalteri, sistem kapama şalteri ve 110 volt elektrik ihtiyacı olan misafirleriniz için 110 volt traş makinesi prizi ile birlikte 220 volt traş prizi imkânı da sunarak diğer birç..

Quickview

Etap Otello Pro Fişli Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesi (Beyaz)

(0)

Etap Otello Pro Fişli Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesi (Beyaz)iki farklı renk seçeneği ve şık tasarımıyla banyonuzda bütünlük sağlayacak olan ürünümüz uzun süre formunu koruyacak olan spiral kablosu ve İTALYAN MENŞEİLİ A.C.MOTORU ve bas bırak butonu ile siz dokunduğunuzda çalışıp parmağınızı çektiğinizde durmasıyla sizlere her daim hizmet edecek ..

Quickview

Etap Otello Pro Fişli Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesi (Siyah)

(0)

Etap Otello Pro Fişli Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesi (Siyah)iki farklı renk seçeneği ve şık tasarımıyla banyonuzda bütünlük sağlayacak olan ürünümüz uzun süre formunu koruyacak olan spiral kablosu ve İTALYAN MENŞEİLİ A.C.MOTORU ve bas bırak butonu ile siz dokunduğunuzda çalışıp parmağınızı çektiğinizde durmasıyla sizlere her daim hizmet edecek ..

Quickview

Etap Otello Pro Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesi (Beyaz)

(0)

Etap Otello Pro Beyaz Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesiİki farklı renk seçeneği ve şık tasarımıyla banyonuzda bütünlük sağlayacak olan ürünümüz,üç farklı asma opsiyonu ile sağ veya sol ya da dilerseniz dik yönde montaj edilebilir. Mat krom askısı ile banyodaki aksesuarlarınızla uyum için dolacak olan ürünümüz uzun yıllar boyunca kullanımınıza hazı..

Quickview

Etap Otello Pro Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesi (Siyah)

(0)

Etap Otello Pro Siyah Otel Tipi Profesyonel Fön Makinesiİki farklı renk seçeneği ve şık tasarımıyla banyonuzda bütünlük sağlayacak olan ürünümüz,üç farklı asma opsiyonu ile sağ veya sol ya da dilerseniz dik yönde montaj edilebilir. Mat krom askısı ile banyodaki aksesuarlarınızla uyum için dolacak olan ürünümüz uzun yıllar boyunca kullanımınıza hazı..

Quickview

Etap Platinum Compact Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP PLATİNUM COMPACT DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak buton2 kademe hız ayarıMat-krom parça kombinasyonu ile şık tasarımKablo uzunluğu 3mUzun süre formunu koruyabilen spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıErgonomik tasarım ile rahat tutuşDuvarda ko..

Quickview

Etap Platinum Compact Energy Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP PLATİNUM COMPACT ENERGY DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİŞIK TASARIMI İLE PLATİNUM PURE MODELİ, OTELİNİZİN BANYOSUNUN DUVARINA SABİTLENİR.Dikey yönde de kullanılma imkanı sunan askı, banyonuz ile bütünlük sağlar.Askı üzerinde bulunan priz, size traş makinenizi kullanma imkanı sunar.220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak buton..

Quickview

Etap Platinum Fişli Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

Etap Platinum Fişli Otel Tipi Saç Kurutma MakinesiHava Basıncı:185 mmH2OSes Seviyesi: 64 DbBas Bırak Buton:EvetGüç:1350 WattAğırlık:311 Gr.Sıcaklık Ayarı:2Hız Ayarı:2Üfleme:55,0 m3/h..

Quickview

Etap Platinum Flat Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

ETAP PLATİNUM FLAT DUVARA MONTE OTEL TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak buton2 kademe hız ayarıMat-krom parça kombinasyonu ile şık tasarımKablo uzunluğu 3mUzun süre formunu koruyabilen spiral kabloTermostad korumalı rezistansGizli elektrik bağlantısına elverişli askıErgonomik tasarım ile rahat tutuşDuvarda kompa..

Quickview

Etap Platinum Flat Energy Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

Etap Platinum Flat Energy Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma MakinesiHava Basıncı:185 mmH2OSes Seviyesi:64 DbBas Bırak Buton:EvetGüç:1350 WattAğırlık:311 Gr.Sıcaklık Ayarı:2Hız Ayarı:2Üfleme:55,0 m3/h..

Quickview

Etap Platinum Pure Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

(0)

Etap Platinum Pure Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma MakinesiŞık tasarımı ile Platinum Pure modeli, otelinizin banyosunun duvarına sabitlenir.Çift yönde de (sağ-sol ) kullanma imkanı sunan askı, banyonuz ile bütünlük sağlar.220 volt gerilimDc motor1350 Watt güçBas-bırak buton2 kademe hız ayarıMat-krom parça kombinasyonu ile şık tasarımKablo uzunlu..

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)