İzole Paspas 4mm 30 KV (Siyah)

Stok kodu: YP-30 S

ÜRÜN ADI İZOLE PASPAS
KALINLIK : 4 mm
DAYANIM : 30 kV
RENK : Siyah
KALİTE STANDARTI : ISO 9001:2015
STANDART NUMARASI : TS EN 60243-1 ve TS EN 611111
ÖLÇÜLER : 100 cm x 10 mt x 4 mm

 

16 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Ürün Bilgileri

İzole Paspas 4mm 30 KV (Siyah)

İzole paspaslarımız kauçuk esaslı olup, elektrik panosu önlerinde, makine önlerinde, trafolarda, elektriğin yoğun olarak kullanıldığı işlerde kısacası elektrik kaynaklı iş kazalarının yaşanması muhtemel tüm risk barındıran alanlarda ve mekanlarda  iş ve işçi güvenliğinin sağlanması açısından yasal olarak kullanımı zorunlu ürünlerdir. İlgili tüm testlerden başarıyla geçmiş ürünlerimiz  elektrik kaynaklı kazalara karşın iş yerlerine ve çalışanlarına % 100 koruma sağlarlar.

Teknik Özellikler;

Ürün Adı : 30kV İzole Paspas

Kalınlık : 4 mm

Renk : Siyah

Kalite Standardı : ISO 9001:2015

Standart Numarası : TS EN 60243-1 ve TS EN 611111

Ölçüler : En 100 cm

Boy : Standart 10mt, talebe göre yekpare üretilebilir.

Genel Özellikler;

İZOLE PASPASLAR RULO OLARAK SATILMAKTADIR.

Fiyatlandırma: Fiyatlarımız 1 Rulo Fiyatıdır.

EN: 100 cm

BOY : 10 metre

1 Rulo 100 cm Eninde 10 mt. boyundadır.

İZOLE HALI NEDİR?

Ülkemizde İzole halı, izole paspas, yalıtkan paspas veya dielektrik levha olarak isimlendirilmektedirler. İzole halı, izole paspas, yalıtkan paspas ve di elektrik levha alçak, orta ve yüksek gerilim olan çalışma alanlarında elektrik izolasyonunu sağlar. 2mm, 3mm, 4mm ve 5mm kalınlıklarda ve istenilen ölçülerde izole halı seçenekleri mevcuttur. İş güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmektedirler. Kauçuk karışıma sahip olduğundan %100 koruma sağlamaktadırlar. Çeşitli uzunluk ve kalınlıklarda olup 50.000 volta kadar koruyucu özelliğe sahiptir. Dayanıklı, esnek ve kaymaz özelliklere sahip yapıdadırlar. İş yerlerinde iş kazalarını önlemek amacıyla çalışılan yerin özelliklerine göre belirli ölçülerde yapılarak çalışılan yeri güvenlikli hale getirmektedir. İş yerinizin tasarımına göre çeşitli renkleri vardır. İzole halı, izole paspas, yalıtkan paspas ve di elektrik levha iş güvenliği için koruyucu öneme sahip ve yasal olarak zorunludur. Elektriğin kullanıldığı alanlar, pano önleri, orta ve yüksek gerilim olan yerler ve elektrik enerjisi olan her yerde kullanılmaktadır.

Yalıtkan paspas ürünlerimiz TSE belgeli ve laboratuvar test raporludur. Ayrıca 10 metrelik rulolarının her 80 cm ‘de bir, üzerinde soğuk damga, üretim yılı ve üretici bilgileri yer almaktadır.

Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlarla hızlı gönderim yapıyoruz. Sizlere izole halı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi vermek için hazırız. İletişim bölümünden müşteri temsilcimizi telefonla arayarak sipariş verebilirsiniz. İzole Halı için bize ulaşın.

Ek bilgi
Boyutlar 1000 × 100 × 0,4 cm
Renk

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İzole Paspas 4mm 30 KV (Siyah)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir