-15 / -35 Derece Derin Dondurucular

-35 Derin dondurucular:

Laboratuar ve hastanelerde kullanılan medikal derin dondurucular farklı soğutma kapasitelerine göre sınıflandırılmaktadır.Bunlardan -15/-35 °C soğutma gücüne sahip medikal derin dondurucular dikey 100 litre model ve dikey 200 litre model olarak iki gruba ayrılmaktadır.

Dikey 15/-35 derece soğutma yapan derin dondurucular daha çok Taze Donmuş Plazma (TDP) için kullanılmaktadır. Alınan tam kan, 6 saat içinde +4 derece santifiruj yapılarak ekstraktör ile ayrıştırılır ve taze plazma elde edilmiş olur.Daha sonra elde edilen bu plazmalar 6 saat içinde en az-25  derecede dondurulur. Plazmaların saklama koşulları -25 derecede 12-36 ay dır.

-15/-35 derece dondurucular aynı zamanda sanayi sektöründe de kullanılmaktadır. Bunların başınsa metal ve plastik sanayisi gelmektedir. Sanayi kuruluşları -15/-35 derece arasında istediği soğukluk derecesini ayarlayarak, test etmek istediği numuneyi kolaylıkla kontrol edebilirler.Farklı soğukluk dereceleri için sitemizde bulunan diğer derin dondurucu modellerini de inceleyebilir size uygun olan dondurucuyu seçebilirsiniz.

Bu grupta incelemiş olduğunuz -15/-35 derece derin dondurucular yer kaplamayan ve raflı kullanım şekli olan ürünlerdir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.