-10 / -45 Derece Derin Dondurucular

-45 Derin dondurucular:

Laboratuar ve hastanelerde kullanılan medikal derin dondurucular farklı soğutma kapasitelerine göre sınıflandırılmaktadır.Bunlardan -15/-45 °C soğutma gücüne sahip medikal derin dondurucular dikey ve yatay  model olarak iki gruba ayrılmaktadır.

Dikey -15/-45 derece aralığında soğutma yapan derin dondurucular daha çok yerden tasarruf sağlamak ve dondurulacak malzemelerin çok çeşitli olmasından dolayı tercih edilen modeldir. Çekmeceli model -15/-45 derin dondurucular statik soğutma ile çalışmaktadır.Statik soğutma daha doğal bir soğuk ortam sağlayarak içinde bulunan malzemeye doğru ve eşit soğukluk  verecektir.

Yatay-15/-45 derece dondurucular sağlam ve güçlü yapısı ile istediğiniz soğukluk derecesini en verimli sağlayan sandık tipi üstten kapaklı derin donduruculardır. Medikal ve sanayi sektöründe test edilecek numunenin en doğru soğukluğa gelmesini sağlayan dijital termostat ile ısı ayarı yapılabilen bu derin dondurucular soğutma sektöründe en çok tercih edilen -15/-45 derin donduruculardır.

Dikey ve Yatay -15/-45 derece derin dondurucular istediğiniz hacimde ve büyüklükte farklı seçenekler sunmaktadır.Sizin için en doğru ürünü belirlemek için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli personelimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.