Gösterilen sonuç sayısı: 3

Metal Kimyasal Paletleri

Metal Havuzlu Kimyasal Paleti 100×120 cm (VPP 100-120)

Ürün kısa sürede teslim edilebilir. (Teslimat Sorunuz)

Teklife Ekle
SKU: VPP 100-120
Boyutlar 100 × 120 × 35,5 cm
Materyal

,

Renk

,

Palet Özellikleri

Kimyasal Paleti, Tahliye Vanalı, İçi Plastik Paletli

Metal Havuzlu Kimyasal Paleti 80×120 cm (VPP 80-120)

Ürün kısa sürede teslim edilebilir. (Teslimat Sorunuz)

Teklife Ekle
SKU: VPP 80-120
Boyutlar 80 × 120 × 35,5 cm
Materyal

,

Renk

,

Palet Özellikleri

Kimyasal Paleti, Tahliye Vanalı, İçi Plastik Paletli

Metal Havuzlu Kimyasal Sehpası (KD-7485)

Ürün kısa sürede teslim edilebilir. (Teslimat Sorunuz)

Teklife Ekle
SKU: KD-7485
Boyutlar 125 × 70 × 23 cm
Materyal

Palet Özellikleri

Kimyasal Paleti, Tahliye Vanalı

Bavvey.Net'de!

Aradığınız ürünü bulamıyor musunuz?

Aradığınız fakat tüm uğraşınıza rağmen hala sitemizde bulamadığınız ürünler varsa, ilgili ürünü web sitemize henüz yüklememiş olabiliriz. Sürekli genişleyen ürün yelpazemiz ile birlikte, ürün depolarımızda mevcut olsa dahi bazen web sitemizde olmayabiliyor. Şayet aradığınız ürünü bulamıyorsanız bizim ile iletişime geçerek ürünün stok durumunu, termin süresini veya üretim durumu hakkında tüm bilgiye ulaşabilir ardından sipariş geçebilirsiniz.

Belki de aradığınız ürünün hangi kategoride olduğunu, terimsel ifadesini bilmiyor veya farklı bir ifade ile de arıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda aradığınız ürünü bulamamanız gayet doğal. Bunun çözümü ise çok basit. Aradığınız ürünün görseli veya tarifini müşteri temsilcilerimizle paylaşarak, alacağınız doğru ve sağlıklı yönlendirmelerle vakit kaybını önleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan ve temin etmeyi düşündüğünüz bir ürüne yakın özelliklerde bir ürünü sitemizde gördüyseniz veya bulmaya çok yaklaştığınızı hissediyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Belki de aradığınız bu ürün ancak özel üretimle temin edilebilen veya üretimi son bulmuş bir ürün de olabilir. Endişe etmenize hiç gerek yok! Bu gibi taleplerle ilgili çözümler de yine bizde mevcut. Tek yapmanız gereken e-posta göndererek, whatsapp üzerinden yazarak veya doğrudan müşteri temsilcimizi arayarak bizi bu talebinizden haberdar edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde üretim maliyetleri, teslimat koşulları, stok durumu, fiyat bilgisi... gibi ihtiyacınız olan en doğru bilgiyi edinmenizi ihtiyacınıza en uygun ürünü temin etmenizi sağlar.

KISACASI ARADIĞINIZ ÜRÜNÜ BULAMADIYSANIZ dilerseniz whatsapp üzerinden, dilerseniz e-posta göndererek yada iletişim hattımızdan telefon ile arayarak BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!