Tek Kullanımlık Ürünler

Listeleme:
Quickview

22 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)

(0)

22 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Çift lastiklidir.Kalınlık: 22 Mikron.Ürün Ölçüleri:  40×10 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcu..

Quickview

40 Mikron Çift Lastikli Kalın Ayakkabı Galoşu (Standart)

(0)

40 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Takviyeli Çift lastiklidir.Kalınlık: 40 Mikron.Ürün Ölçüleri:  16×40 cm dirSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seç..

Quickview

40 Mikron Çift Lastikli Kalın Ayakkabı Galoşu (XL)

(0)

40 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (XL)Paket içi 1000 adettir.Takviyeli Çift lastiklidir.Kalınlık: 40 Mikron.Ürün Ölçüleri:  16×48 cm dirSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçen..

Quickview

60 cm Tek Kullanımlık Naylon Kolluk (Mavi)

(0)

Tek Kullanımlık 60cm Naylon Kolluk (Mavi)Paket içi 100 Adet x 10 = 1000 Adetlik PaketÜrün Ölçüleri: 60 cm  x 22 cm100'lük Paket Ağırlık: 350 gr1000’lik Paket Ağırlık: 3500 grKalınlık: 30 MikronMateryal : Polietilen (naylon)  malzemeden üretilmiştir.Çift lastik kullanılmıştır.Sıvı geçirmezdir.Ultrasonik Dikiştir. Hijyenik ve Hi..

Quickview

9 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)

(0)

9 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Çift lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×42 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcutt..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Beyaz)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Beyaz)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttu..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Kırmızı)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Kırmızı)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcut..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttur..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mor)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Mor)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttur ..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Pembe)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Pembe)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttu..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Sarı)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Sarı)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttur..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Şeffaf)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Şeffaf)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcutt..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Turuncu)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Turuncu)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcut..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Yeşil)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Yeşil)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttu..

Quickview

Astronot Bone Boyun Bağlı

(0)

Astronot  Bonesi Boyun Bağlı·Malzeme: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri, boyun cilalı: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri· Standartlar: gıda güvenliği· Polipropilen polar, beyaz· Kurdeleli ( Boyun Bağlı)·  steril olmayan· Rahat giyim, nefes alabilir· Kullanım: Hastane, cerrahi alan veya gıda endüstrisi için· Paket başına içeri..

Quickview

Astronot Bone Boyun Bağlı (Takviyeli)

(0)

Astronot  Bonesi Boyun Bağlı ( Takviyeli)·Malzeme: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri, boyun cilalı: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri· Standartlar: gıda güvenliği· Polipropilen polar, beyaz, mavi, yeşil· Kurdeleli ( Boyun Bağlı)·  steril olmayan· Rahat giyim, nefes alabilir· Kullanım: Hastane, cerrahi alan veya gıda endüstris..

Quickview

Astronot Bone Boyun Lastikli

(0)

Astronot  Bonesi (1000 adet)·Renk: Beyaz·Malzeme: Nonwomen Spunbond Materyal 30 gr/m²· Standartlar: Gıda güvenliği, Laboratuvar,· Polipropilen polar, beyaz·  steril olmayan ( non -steril)· Rahat giyim, nefes alabilir· Kullanım: Hastane, cerrahi alan veya gıda endüstrisi v.b. sektörler için· Paket başına içerik: 1000 ADET..

Quickview

Bavvey Tek Kullanımlık Tulum - Kullan At Tulum 30 Gr

(0)

Bavvey Tek Kullanımlık Tulum - Kullan At Tulum 30 Gr Tek kullanımlık tulum - 30 gr (ziyaretçi tulumu, misafir tulumu) Nonwoven Spunbond 30gr/m2 tela kumaştan üretilmiştir. Kumaş özelliği : hava geçirgen,su itici,alev geciktirici,partikül geçirmez,bakteri oluşturmaz,hafif ve yumuşaktır. Kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı la..

Quickview
Quickview

Çizme Galoşu (60 Mikron)

(0)

Çizme Galoşu (60 Mikron)Koli içi 250 adetKoli Ağırlığı 5 Kg.Kauçuk Çift LastikliSıvı geçirmez, Kaymaz, YırtılmazTüm ayakkabı numaraları için uygundur.Çiftlik, Tarım Alanları, Fabrikalar, Kesimhaneler, Oto Yıkama gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır.Ürün Ölçüleri : 50 cm x 40 cmKalınlık : 60 Mikron Renk : MaviÜrün Materyali: Polietilen mal..

Quickview

Çizme Galoşu (A Kalite - 120 Mikron)

(0)

Çizme Galoşu (A Kalite - 120 Mikron)Koli içi 250 adetKoli Ağırlığı 6 Kg.Kauçuk Çift LastikliSıvı geçirmez, Kaymaz, YırtılmazTüm ayakkabı numaraları için uygundur.Çiftlik, Tarım Alanları, Fabrikalar, Kesimhaneler, Oto Yıkama gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır.Ürün Ölçüleri : 50 cm x 40 cmKalınlık : 120 Mikron ( A Kalite)Renk : MaviÜrün Matery..

Quickview

Kimyasal Koruyucu Tulum 100PE04

(0)

ÖzelliklerBu tulum kullanıcıyı tehlikeli maddeler ve potansiyel kirlenmelerden koruma amaçlı üretilmiştir. Sıvı kimyasallardan ve havadaki partiküllerden korur. Dikiş yerleri kaynak yöntemi ile kapatılarak tam sızdırmazlık sağlanmıştır. Rahat kullanıma imkan veren iki yönlü yapışkan fermuarlıdır. Sızdırmazlık için fermuarın üstünü kapatan şeffaf ka..

Quickview

Kimyasal Koruyucu Tulum 100PE05

(0)

ÖzelliklerBu tulum kullanıcıyı tehlikeli maddeler ve potansiyel kirlenmelerden koruma amaçlı üretilmiştir. Sıvı kimyasallardan ve havadaki partiküllerden korur. Ağır sıvı sıçramalarına karşı güçlü koruma ve sızdırmazlık sağlamak amacıyla dikiş yerleri kaynak yöntemi ile kapatılmıştır. Sızdırmazlık için fermuarın üstünü kapatan şeffaf kaplama..

Quickview

Lamineli Apron Önlük

(0)

Lamineli Apron Önlük:KUMAŞ ÖZELLİĞİ :Kir , Yağ , Toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korumak için PP-PE nonwoven  (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI :  60 gr/M2 PP-PEDİKİŞ : Ultrasonik veya normal dikiş sistemi ile birleştirilmiştir.ÖN KISMI : Tek parçada..

Quickview

Lamineli Başlık

(0)

Lamineli BaşlıkKir , Yağ , Toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korumak için SB-PP Lamineli nonwoven  (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI : 60 GR/ M2 SB-PPDİKİŞ : Ultrasonik veya normal dikiş sistemi ile birleştirilmiştir.ÖN KISMI : 3 parçadan üretilmiştir ..

Quickview

Lamineli Bone

(0)

Lamineli BoneKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 60 gr/m2 PP+PE lamine teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ortam bakteri..

Quickview

Lamineli Kaymaz Taban Çizme Galoşu

(0)

Lamineli Kaymaz Taban Çizme (Bot) GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalarından korunmak için 60 gr/m2 PP+PE laminasyon teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif..

Quickview

Lamineli Laboratuvar Önlüğü

(0)

SMS Laboratuvar ÖnlüğüKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 60 gr/m2 PP+PE lamine teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği  ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Isla..

Quickview

Lamineli SMS Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu

(0)

Lamineli SMS Kaymaz Taban Ayakkabı GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 60 gr/m2 PP+PE lamine teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif part..

Quickview

Lamineli SMS Kolluk

(0)

Lamineli SMS KollukKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalarından korunmak için 60 gr/m2 PP+PE laminasyon teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak o..

Quickview

Lamineli Type 3/4 Kimyasal Koruyucu İş Tulumu (FDA)

(0)

Lamineli  Type 3/4 Kimyasal Koruyucu İş Tulumu(FDA)ÜRÜN ÖZELLİKLERİ;KUMAŞ ÖZELLİĞİ: Kir,yağ,toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korunmak için SB-PP Lamineli nonwoven (dokumasız lif) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI: 53 / 63 gr/m2 SB-PPKUMAŞ TEST AŞAMALARI: Aşınma, yırtı..

Quickview

Lamineli Type 5/6 Kapüşonsuz Kimyasal Koruyucu İş Tulumu

(0)

Lamineli Type 5/6 Kapüşonsuz Kimyasal Koruyucu İş TulumuÜRÜN ÖZELLİKLERİ;KUMAŞ ÖZELLİĞİ: Kir,yağ,toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korunmak için SB-PP Lamineli nonwoven (dokumasız lif) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI: 60 gr/m2 SB-PPKUMAŞ TEST AŞAMALARI: Aşınma, yırtılma m..

Quickview

Lamineli Type 5/6 Kimyasal Koruyucu İş Tulumu

(0)

Lamineli  Type 5/6 Kimyasal Koruyucu İş TulumuÜRÜN ÖZELLİKLERİ;KUMAŞ ÖZELLİĞİ: Kir,yağ,toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korunmak için SB-PP Lamineli nonwoven (dokumasız lif) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI: 60 gr/m2 SB-PPKUMAŞ TEST AŞAMALARI: Aşınma, yırtılma mukave..

Quickview

Lamineli Type 5/6 Kimyasal Koruyucu İş Tulumu (FDA)

(0)

Lamineli  Type 5/6 Kimyasal Koruyucu İş Tulumu(FDA)ÜRÜN ÖZELLİKLERİ;KUMAŞ ÖZELLİĞİ: Kir,yağ,toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korunmak için SB-PP Lamineli nonwoven (dokumasız lif) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI: 53 / 63 gr/m2 SB-PPKUMAŞ TEST AŞAMALARI: Aşınma, yırtı..

Quickview

Lamineli Type 5/6 Mix Kimyasal Koruyucu İş Tulumu

(0)

Lamineli Type 5/6 Mix Kimyasal Koruyucu İş TulumuÜRÜN ÖZELLİKLERİ;Kir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal sıçramalardan korunmak için 60 gr/m2 PP+PE lamine teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar. Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan p..

Quickview

Naylon Bone (Duş Bonesi)

(0)

Naylon Bone, Duş Bonesi veya PE BoneSıvı geçirmez naylon boneEkseriyetle Şeffaf ve Mavi Rengi mevcuttur.Tek Kullanımlıktır.(Disposable)Ambalaj Adeti: 1000 Adet  (10 x100 Adet)Ürün Ölçüleri : 40x40 cmAmbalaj Ağırlığı : 2000 grKalınlık: 20 MicronÜrün Materyali:Polietilen malzemeden üretilmiştir...

Quickview

Non Steril Cerrahi Önlük – Cerrahi Hekim Önlüğü

(0)

Non Steril Cerrahi Önlük – Cerrahi Hekim Önlüğü Ameliyat veya benzeri durumlarda hastaya karşı giyeni korumak ve ortamda temiz alan yaratmak için giyilir. Uzunluk x Genişlik Ölçüleri; Medium: (115 cm x 150 cm)  Large: (120 cm x 155 cm-Standart) XLarge: (123 cm x 160 cm) XXLarge:(130 cm x 160 cm) 3XL(135 cm x 160 cm) ..

Quickview

Non Steril Lamineli Cerrahi Önlük – Cerrahi Hekim Önlüğü

(0)

Non Steril Lamineli Cerrahi Önlük – Cerrahi Hekim Önlüğü  Ameliyat veya benzeri durumlarda hastaya karşı giyeni korumak ve ortamda temiz alan yaratmak için giyilir. Uzunluk x Genişlik Ölçüleri; Medium: (115 cm x 150 cm)  Large: (120 cm x 155 cm-Standart) XLarge: (123 cm x 160 cm) XXLarge:(130 cm x 160 cm) 3XL(135..

Quickview

Non Steril Lamineli Cerrahi Önlük – Cerrahi Hekim Önlüğü

(0)

Non Steril Lamineli Cerrahi Önlük – Cerrahi Hekim Önlüğü  Ameliyat veya benzeri durumlarda hastaya karşı giyeni korumak ve ortamda temiz alan yaratmak için giyilir. Uzunluk x Genişlik Ölçüleri; Medium: (115 cm x 150 cm)  Large: (120 cm x 155 cm-Standart) XLarge: (123 cm x 160 cm) XXLarge:(130 cm x 160 cm) 3XL(135..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımla..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımlarında..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu ( Mavi)

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımlarında..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu Beyaz

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımlarında..

Quickview

Nonwoven Tela Galoş (Overlok Dikiş)

(0)

Nonwoven Tela Galoş (Overlok Dikiş)ÜRETİM : Boğaz kısmı lastikli. Standart 30 gsm veya isteğe göre 40/50/60 gsm nonwoven kumaştan imal edilmektedir.Özellikler;Overlok Dikişli,Hava geçirgen özellikli,Yıkanabiliir,Tüm ayakkabı ölçülerine uyumlu,Havuz kenarları gibi ıslak zeminlerde kullanılabilir,KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi, Tarım endüs..

Quickview

Nonwoven Tela Galoş (Ultrasonik Dikiş)

(0)

Nonwoven Tela Galoş (Ultrasonik Dikiş)ÜRETİM : Boğaz kısmı lastikli. Standart 25 gsm nonwoven kumaştan imal edilmektedir.Özellikler;Ultrasonik Dikişli,Hava geçirgen özellikli,Yıkanabiliir,Tüm ayakkabı ölçülerine uyumlu,Havuz kenarları gibi ıslak zeminlerde kullanılabilir,KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi, Tarım endüstrisi, Olay yeri incelem..

Quickview

SMS Apron Önlük

(0)

SMS Apron Önlük:KUMAŞ ÖZELLİĞİ ;Kir , Yağ , Toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korumak için SMS nonwoven  (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI :  55 gr/M2 SMSDİKİŞ : Ultrasonik veya normal dikiş sistemi ile birleştirilmiştir.ÖN KISMI : Tek parçadan üretilm..

Quickview

SMS Başlık

(0)

SMS BaşlıkKir , Yağ , Toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korumak için SMS nonwoven  (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI : 55 GR/ M2 SMSDİKİŞ : Ultrasonik veya normal dikiş sistemi ile birleştirilmiştir.ÖN KISMI : 3 parçadan üretilmiştir ,yüz kısmı lastik ..

Quickview

SMS Bone

(0)

SMS BoneKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 55 gr/m2 SMS teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ortam bakterileri..

Quickview

SMS Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu

(0)

SMS Kaymaz Taban Ayakkabı GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 55 gr/m2 SMS teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ort..

Quickview

SMS Kaymaz Taban Çizme Galoşu

(0)

SMS Kaymaz Taban Çizme (Bot) GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 55 gr/m2 SMS teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ..

Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 85 (2 Sayfa)