Bone Çeşitleri

Listeleme:
Quickview

Astronot Bone Boyun Bağlı

(0)

Astronot  Bonesi Boyun Bağlı·Malzeme: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri, boyun cilalı: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri· Standartlar: gıda güvenliği· Polipropilen polar, beyaz· Kurdeleli ( Boyun Bağlı)·  steril olmayan· Rahat giyim, nefes alabilir· Kullanım: Hastane, cerrahi alan veya gıda endüstrisi için· Paket başına içeri..

Quickview

Astronot Bone Boyun Bağlı (Takviyeli)

(0)

Astronot  Bonesi Boyun Bağlı ( Takviyeli)·Malzeme: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri, boyun cilalı: PP (polipropilen kumaş) kumaş benzeri· Standartlar: gıda güvenliği· Polipropilen polar, beyaz, mavi, yeşil· Kurdeleli ( Boyun Bağlı)·  steril olmayan· Rahat giyim, nefes alabilir· Kullanım: Hastane, cerrahi alan veya gıda endüstris..

Quickview

Astronot Bone Boyun Lastikli

(0)

Astronot  Bonesi (1000 adet)·Renk: Beyaz·Malzeme: Nonwomen Spunbond Materyal 30 gr/m²· Standartlar: Gıda güvenliği, Laboratuvar,· Polipropilen polar, beyaz·  steril olmayan ( non -steril)· Rahat giyim, nefes alabilir· Kullanım: Hastane, cerrahi alan veya gıda endüstrisi v.b. sektörler için· Paket başına içerik: 1000 ADET..

Quickview

Lamineli Başlık

(0)

Lamineli BaşlıkKir , Yağ , Toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korumak için SB-PP Lamineli nonwoven  (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI : 60 GR/ M2 SB-PPDİKİŞ : Ultrasonik veya normal dikiş sistemi ile birleştirilmiştir.ÖN KISMI : 3 parçadan üretilmiştir ..

Quickview

Lamineli Bone

(0)

Lamineli BoneKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 60 gr/m2 PP+PE lamine teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ortam bakteri..

Quickview

Naylon Bone (Duş Bonesi)

(0)

Naylon Bone, Duş Bonesi veya PE BoneSıvı geçirmez naylon boneEkseriyetle Şeffaf ve Mavi Rengi mevcuttur.Tek Kullanımlıktır.(Disposable)Ambalaj Adeti: 1000 Adet  (10 x100 Adet)Ürün Ölçüleri : 40x40 cmAmbalaj Ağırlığı : 2000 grKalınlık: 20 MicronÜrün Materyali:Polietilen malzemeden üretilmiştir...

Quickview

SMS Başlık

(0)

SMS BaşlıkKir , Yağ , Toz ve hafif kimyasal sıçramalardan korumak için SMS nonwoven  (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.KUMAŞ AĞIRLIĞI : 55 GR/ M2 SMSDİKİŞ : Ultrasonik veya normal dikiş sistemi ile birleştirilmiştir.ÖN KISMI : 3 parçadan üretilmiştir ,yüz kısmı lastik ..

Quickview

SMS Bone

(0)

SMS BoneKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 55 gr/m2 SMS teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ortam bakterileri..

Quickview

Tek Kullanımlık 52x45 Tela Bone

(0)

Tek Kullanımlık 52x45 Tela BoneÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık 52x45 Tela Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram - 15 gram -  veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil olarak üretim yapılmaktadır. Ancak..

Quickview

Tek Kullanımlık 52x52 Büyük Beden Tela Bone

(0)

Tek Kullanımlık 52x52 Büyük Beden Tela BoneÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık 52x52 Büyük Beden Tela BoneMALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram - 15 gram -  veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil olarak üret..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Beyaz)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Beyaz)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim sağ..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Kırmızı)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Kırmızı)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim s..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Lacivert)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Lacivert)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim ..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Mavi)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Mavi)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim sağl..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Mor)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Mor)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim sağla..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Pembe)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Pembe)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim sağ..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Sarı)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Sarı)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim sağl..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Siyah)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Siyah)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim sağ..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Turuncu)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Turuncu)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim s..

Quickview

Tek Kullanımlık Bone (Yeşil)

(0)

Tek Kullanımlık Bone (Yeşil)ÜRÜN AÇIKLAMASI  : Tela kumaştan üretilmektedir.ÜRÜN ADI : Tek Kullanımlık Bone MALZEMESİ : Nonwoven Spunbond ( Tela )GRAMAJ :  12 Gram veya 20 gr gibi istenilen ölçü ve gramajda üretim sağlanmaktadırRENK : Beyaz , Siyah , Mavi , Yeşil, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Lacivert gibi renklerde üretim sağ..

Quickview

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Beyaz)

(0)

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Beyaz)Polipropilen kumaştan veya naylondan yapılmış elastik bantlı sakal ve ağız koruyucu - BEYAZ  renkli ,bütün sakallar için ağız ve sakal koruması.Sakal koruması, tüm sakallar için ağızlık. Lateks içermeyen elastik bant ile sakalı bonelerimizin naylondan ya da tela kumaştan yapılmış çeşitleri mevcuttur.. Sakalı..

Quickview

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Kırmızı)

(0)

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Kırmızı)Polipropilen kumaştan veya naylondan yapılmış elastik bantlı sakal ve ağız koruyucu - KIRMIZI  renkli ,bütün sakallar için ağız ve sakal koruması.Sakal koruması, tüm sakallar için ağızlık. Lateks içermeyen elastik bant ile sakalı bonelerimizin naylondan ya da tela kumaştan yapılmış çeşitleri mevcuttur.. Sa..

Quickview

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Mavi)

(0)

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Mavi)Polipropilen kumaştan veya naylondan yapılmış elastik bantlı sakal ve ağız koruyucu - MAVİ renkli ,bütün sakallar için ağız ve sakal koruması.Sakal koruması, tüm sakallar için ağızlık. Lateks içermeyen elastik bant ile sakalı bonelerimizin naylondan ya da tela kumaştan yapılmış çeşitleri mevcuttur.. Sakalınız için..

Quickview

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Sarı)

(0)

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Sarı)Polipropilen kumaştan veya naylondan yapılmış elastik bantlı sakal ve ağız koruyucu - SARI renkli ,bütün sakallar için ağız ve sakal koruması.Sakal koruması, tüm sakallar için ağızlık. Lateks içermeyen elastik bant ile sakalı bonelerimizin naylondan ya da tela kumaştan yapılmış çeşitleri mevcuttur.. Sakalınız..

Quickview

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Yeşil)

(0)

Tek Kullanımlık Sakal Bonesi (Yeşil)Polipropilen kumaştan veya naylondan yapılmış elastik bantlı sakal ve ağız koruyucu - YEŞİL renkli ,bütün sakallar için ağız ve sakal koruması.Sakal koruması, tüm sakallar için ağızlık. Lateks içermeyen elastik bant ile sakalı bonelerimizin naylondan ya da tela kumaştan yapılmış çeşitleri mevcuttur.. Sakalın..

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)