Galoş Çeşitleri

Listeleme:
Quickview

22 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)

(0)

22 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Çift lastiklidir.Kalınlık: 22 Mikron.Ürün Ölçüleri:  40×10 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcu..

Quickview

40 Mikron Çift Lastikli Kalın Ayakkabı Galoşu (Standart)

(0)

40 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Takviyeli Çift lastiklidir.Kalınlık: 40 Mikron.Ürün Ölçüleri:  16×40 cm dirSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seç..

Quickview

40 Mikron Çift Lastikli Kalın Ayakkabı Galoşu (XL)

(0)

40 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (XL)Paket içi 1000 adettir.Takviyeli Çift lastiklidir.Kalınlık: 40 Mikron.Ürün Ölçüleri:  16×48 cm dirSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçen..

Quickview

9 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)

(0)

9 Mikron Çift Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Çift lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×42 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcutt..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Beyaz)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Beyaz)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttu..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Kırmızı)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Kırmızı)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcut..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mavi)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Mavi)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttur..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Mor)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Mor)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttur ..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Pembe)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Pembe)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttu..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Sarı)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Sarı)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttur..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Şeffaf)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Şeffaf)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcutt..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Turuncu)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Turuncu)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcut..

Quickview

9 Mikron Tek Lastikli Ayakkabı Galoşu (Yeşil)

(0)

Tek Lastikli 9 Mikron Ayakkabı Galoşu (Yeşil)Paket içi 1000 adettir.Tek lastiklidir.Kalınlık: 9 Mikron.Ürün Ölçüleri:  15×41 cmSıvı geçirmez kaliteli bir üründür.Otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir.Sıkıştırılmış vakumlu ambalajlarda (1000 Adetlik) paketlenmektedir.Tüm ayakkabı numaraları için uygundur.Farklı renk seçenekleri mevcuttu..

Quickview

Çizme Galoşu (60 Mikron)

(0)

Çizme Galoşu (60 Mikron)Koli içi 250 adetKoli Ağırlığı 5 Kg.Kauçuk Çift LastikliSıvı geçirmez, Kaymaz, YırtılmazTüm ayakkabı numaraları için uygundur.Çiftlik, Tarım Alanları, Fabrikalar, Kesimhaneler, Oto Yıkama gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır.Ürün Ölçüleri : 50 cm x 40 cmKalınlık : 60 Mikron Renk : MaviÜrün Materyali: Polietilen mal..

Quickview

Çizme Galoşu (A Kalite - 120 Mikron)

(0)

Çizme Galoşu (A Kalite - 120 Mikron)Koli içi 250 adetKoli Ağırlığı 6 Kg.Kauçuk Çift LastikliSıvı geçirmez, Kaymaz, YırtılmazTüm ayakkabı numaraları için uygundur.Çiftlik, Tarım Alanları, Fabrikalar, Kesimhaneler, Oto Yıkama gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır.Ürün Ölçüleri : 50 cm x 40 cmKalınlık : 120 Mikron ( A Kalite)Renk : MaviÜrün Matery..

Quickview

Lamineli Kaymaz Taban Çizme Galoşu

(0)

Lamineli Kaymaz Taban Çizme (Bot) GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalarından korunmak için 60 gr/m2 PP+PE laminasyon teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif..

Quickview

Lamineli SMS Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu

(0)

Lamineli SMS Kaymaz Taban Ayakkabı GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 60 gr/m2 PP+PE lamine teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif part..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımla..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımlarında..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu ( Mavi)

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımlarında..

Quickview

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu Beyaz

(0)

Nonwoven Kaymaz Taban Bot Galoşu (ÖZEL DİKİM)ÜRETİM : Boğaz kısmı ve bilek kısmı lastikli ve Kaymaz Tabanlıdır. Özel Dikim olup tek tek overlok makinelerde üretilmektedir.KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi,Tarım endüstrisi,Olay yeri inceleme,Veterinerlik hizmetleri,steril ortamlarda,hafif endüstriyel temizlik ve makine bakımlarında..

Quickview

Nonwoven Tela Galoş (Overlok Dikiş)

(0)

Nonwoven Tela Galoş (Overlok Dikiş)ÜRETİM : Boğaz kısmı lastikli. Standart 30 gsm veya isteğe göre 40/50/60 gsm nonwoven kumaştan imal edilmektedir.Özellikler;Overlok Dikişli,Hava geçirgen özellikli,Yıkanabiliir,Tüm ayakkabı ölçülerine uyumlu,Havuz kenarları gibi ıslak zeminlerde kullanılabilir,KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi, Tarım endüs..

Quickview

Nonwoven Tela Galoş (Ultrasonik Dikiş)

(0)

Nonwoven Tela Galoş (Ultrasonik Dikiş)ÜRETİM : Boğaz kısmı lastikli. Standart 25 gsm nonwoven kumaştan imal edilmektedir.Özellikler;Ultrasonik Dikişli,Hava geçirgen özellikli,Yıkanabiliir,Tüm ayakkabı ölçülerine uyumlu,Havuz kenarları gibi ıslak zeminlerde kullanılabilir,KULLANIM ALANLARI : İlaç sanayi, Tarım endüstrisi, Olay yeri incelem..

Quickview

SMS Kaymaz Taban Ayakkabı Galoşu

(0)

SMS Kaymaz Taban Ayakkabı GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 55 gr/m2 SMS teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile mikro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ort..

Quickview

SMS Kaymaz Taban Çizme Galoşu

(0)

SMS Kaymaz Taban Çizme (Bot) GaloşuKir ,Yağ ,toz, ve hafif kimyasal şıçramalardan korunmak için 55 gr/m2 SMS teknolojisi ve nonwoven (dokumasız lif ) tekniği ile micro gözenekli yüzeyi sayesinde nefes alabilir bir konfor sağlar.Aşınma, yırtılma mukavemeti, çekme uzama,Delinme,esneme,kan ve sıvılardan doğan patojenlere,radyoaktif partiküllere,Islak ..

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)