Gösterilen sonuç sayısı: 2

Yangın müdahale ekipman dolapları, olası bir yangında alanında uzman kişiler tarafından kullanılmak amacıyla içerisinde yangın esnasında kullanılacak tüm ekipmanların yer alması için tasarlanmıştır.

Çoğunlukla iş yerlerinde, fabrikalarda, okullarda, hava limanlarında ve otellerde işlevselliği sayesinde sıkça tercih edilir. Yangın müdahale ekipman dolapları, yangına hızlı müdahale olanağı sağlarken can kaybının engellemek için de ihtiyaç olan tüm ekipmanların bulunmasını sağlar. Pratik raf sistemi, gerekli olan tüm ekipmanları alabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sadece ilgili kişilerin açabileceği bir kilit sitemine sahip olan yangın müdahale ekipman dolapları, bu özelliği sayesinde bilinçsiz kişilerin ekipmanları kullanmasını önler.

180 derece açılabilen kapılara sahip olan yangın müdahale ekipman dolapları, rafları ayarlanabilir ve uluslararası standartlara uygun olarak kırmızı renkte üretilmektedir.

Yangına Müdahale Ekipman Dolapları

5 Gözlü Yangına Müdahale Ekipman Dolabı (YD-7495)

Ürün kısa sürede teslim edilebilir. (Teslimat Sorunuz)

Teklife Ekle
SKU: YD-7495
Boyutlar 92 × 40 × 200 cm
Materyal

Dolap Özellikleri

5 Gözlü, Pleksi Kapılı

6 Gözlü Yangına Müdahale Ekipman Dolabı (YD-7490)

Ürün kısa sürede teslim edilebilir. (Teslimat Sorunuz)

Teklife Ekle
SKU: YD-7490
Boyutlar 120 × 40 × 203 cm
Materyal

Dolap Özellikleri

6 Gözlü, Pleksi Kapılı

Bavvey.Net'de!

Aradığınız ürünü bulamıyor musunuz?

Aradığınız fakat tüm uğraşınıza rağmen hala sitemizde bulamadığınız ürünler varsa, ilgili ürünü web sitemize henüz yüklememiş olabiliriz. Sürekli genişleyen ürün yelpazemiz ile birlikte, ürün depolarımızda mevcut olsa dahi bazen web sitemizde olmayabiliyor. Şayet aradığınız ürünü bulamıyorsanız bizim ile iletişime geçerek ürünün stok durumunu, termin süresini veya üretim durumu hakkında tüm bilgiye ulaşabilir ardından sipariş geçebilirsiniz.

Belki de aradığınız ürünün hangi kategoride olduğunu, terimsel ifadesini bilmiyor veya farklı bir ifade ile de arıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda aradığınız ürünü bulamamanız gayet doğal. Bunun çözümü ise çok basit. Aradığınız ürünün görseli veya tarifini müşteri temsilcilerimizle paylaşarak, alacağınız doğru ve sağlıklı yönlendirmelerle vakit kaybını önleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan ve temin etmeyi düşündüğünüz bir ürüne yakın özelliklerde bir ürünü sitemizde gördüyseniz veya bulmaya çok yaklaştığınızı hissediyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Belki de aradığınız bu ürün ancak özel üretimle temin edilebilen veya üretimi son bulmuş bir ürün de olabilir. Endişe etmenize hiç gerek yok! Bu gibi taleplerle ilgili çözümler de yine bizde mevcut. Tek yapmanız gereken e-posta göndererek, whatsapp üzerinden yazarak veya doğrudan müşteri temsilcimizi arayarak bizi bu talebinizden haberdar edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde üretim maliyetleri, teslimat koşulları, stok durumu, fiyat bilgisi... gibi ihtiyacınız olan en doğru bilgiyi edinmenizi ihtiyacınıza en uygun ürünü temin etmenizi sağlar.

KISACASI ARADIĞINIZ ÜRÜNÜ BULAMADIYSANIZ dilerseniz whatsapp üzerinden, dilerseniz e-posta göndererek yada iletişim hattımızdan telefon ile arayarak BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!