Sipariş Teslimat Yöntemlerimiz

1. İstanbul İçi Kendi Ekibimiz İle Teslimat;

İstanbul İl sınırları içerisinde olan müşterilerimizin talep etmeleri halinde, sipariş teslimatlarını sevkiyat araçlarımız ve ekibimiz ile yapabilmekteyiz. Bu hizmetimiz, müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.

3. Kargo ile Teslimat;

Müşterilerimizin talep etmeleri halinde, kargo ile teslimata uygun tüm siparişlerini, ülkemizde faaliyet gösteren tüm kargo firmaları ile adreslerine gönderebilmekteyiz. Kargo bedelleri müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.

2. Depolarımızdan Teslimat;

Firmamızdan satın aldığınız ürünleri stok hazır olan, ilgili İstanbul (Silivri, İkitelli, Bağcılar, Esenyurt), Tekirdağ (Kapaklı) ve İzmir (Torbalı) Depolarımızdan siparişinizin teslimata hazır edilmesi sonrasında teslim alabilirsiniz.

4. Nakliye ile Teslimat;

İstanbul İl Sınırları içerisinde sevkiyat araçlarımız ile teslimatının mümkün olmayacağı büyük hacimli siparişlerinizi, anlaşmalı olduğumuz nakliye firmalarının araçları ile teslim ediyoruz. Yine aynı şekilde bu hizmetten İstanbul dışındaki müşterilerimiz de faydalanmaktadır. Bu hizmetimiz müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.

5. Ambar ile Teslimat;

Siparişlerinizi Ambar ile de teslim ediyoruz. Müşterilerimiz bu yöntemin bazı avantajlarından faydalanmak istiyor ve dolayısıyla bu seçenekte teslimat yöntemlerimiz arasındaki yerini alıyor.

Peki neden ambar ile teslimat seçiliyor ?

Uygun Maliyetlidir: Kargo şirketlerinin taşınma süreci maliyetli olan mallar için talep ettiği yüksek miktardaki ödeme tutarlarına nazaran ambar firmalarının en uygun fiyatlarla taşıma yapmaları.

Zarar vermeden taşır: Kargo taşımacılığında, özellikle kargo aktarma merkezlerinde yapılan işlemler esnasında, yapısı gereği zarar görme riski taşıyan bazı ürünlerin, zarar görmemesi adına ambarla teslim yöntemiyle taşınmasının daha doğru bir tercih olması.

Lokal olmanın gücünü kullanır: Ülkemizin kimi bölgelerine kargo taşımacılığı ile teslimatın beklenenden daha uzun zaman alması nedeniyle, ilgili bölgede faaliyet gösteren ambar firmalarının daha kısa sürede ürün teslimatlarını gerçekleştirebiliyor olmaları.

Bu hizmetimiz müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.

Sevkiyat YöntemiSevkiyat BedeliTeslimat SüresiTeslimat Süresi
Bavvey SevkiyatÜcretli veya ÜcretsizAynı gün - max 2 günYalnızca İstanbul
Depo TeslimatÜcretsizMüşteri Tercihine BağlıMüşteri Tercihine Bağlı
Kargo ile TeslimatÜcretli veya Ücretsizmin 2 gün - max 3 günmin 2 gün - max 5 gün
Nakliye ile TeslimatÜcretli veya Ücretsizmin 2 gün - max 3 günmin 1 gün - max 5 gün
Ambar ile TeslimatÜcretli veya Ücretsizmin 2 gün - max 3 günmin 2 gün - max 5 gün